Skocz do zawartości

Chciałbym STI


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

STI

 

 

STI

 

 

STI

 

 

STI

 

 

STI

 

 

STI

 

 

STI

 

 

STI

 

 

Może podprogówka zadziała :lol:

 

 

Z dylematem STI vs. WRX jest jak z wyborem żony - lepiej jest mierzyć w egzemplarz o większym potencjale i (jeżeli budżet ogranicza) poświęcić więcej czasu na szukanie, uruchamiając więcej kanałów poszukiwań, ew. skupić się na nieco starszym egzemplarzu a i nawet może wydać nieco więcej na początku, żeby później nie okazało się, że doprowadzenie jej do stanu, w którym spełnia nasze oczekiwania kosztuje fortunę, zajmuje dużo czasu, a efekt i tak pozostawia wiele do życzenia. Niby zawsze można pozbyć się takiej skarbonki i przyjąć pod dach nową i lepszą, ale przeważnie nadwyręża to budżet jeszcze mocniej, niż związanie się z tą odpowiednią od początku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co dla kobiety? moja dama aktualnie jedzi dosc mocny (150KM) autem FWD z pod znaku hiszpanskiego temperamentu. ostatnio coraz czesciej zaczyna wspoaminac ze chcialaby auto z 4x4 ale nie suv'a tylko soe rownie zwinnego jak ma obecnie. napoczatku pomyslalme o impreze z bezpoblemowym ale tez bezpluciowym silniekiem US 2.5 N/A ktory w wersji z manualme wcale gozej by sie nie odpychal od jej seata ale...

 

...jeden US 2.5 N/A juz pod domem stoi w nadwoziu Forestera wiec moze cos z TURBO...

 

czy WRX bedzie dla panny w ram raz czy koniecznie trzeba mierzyc w STI - bodzet podobny ~50kPLN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co dla kobiety? moja dama aktualnie jedzi dosc mocny (150KM) autem FWD z pod znaku hiszpanskiego temperamentu. ostatnio coraz czesciej zaczyna wspoaminac ze chcialaby auto z 4x4 ale nie suv'a tylko soe rownie zwinnego jak ma obecnie. napoczatku pomyslalme o impreze z bezpoblemowym ale tez bezpluciowym silniekiem US 2.5 N/A ktory w wersji z manualme wcale gozej by sie nie odpychal od jej seata ale...

 

...jeden US 2.5 N/A juz pod domem stoi w nadwoziu Forestera wiec moze cos z TURBO...

 

czy WRX bedzie dla panny w ram raz czy koniecznie trzeba mierzyc w STI - bodzet podobny ~50kPLN

 

zależy od oczekiwań i umiejętności kierowniczki. Dla większości ludzi WRX to harcorowe, bardzo szybkie auto :mrgreen: a tylko dla mniejszości dupowóz.

Jeśli z turbo, to warto zacząć od WRX. Ja tak zacząłem i nie żałuję. Powoli przymierzam się do STI jednak 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zależy od oczekiwań i umiejętności kierowniczki

 

kierowniczka czasami wmawia mi ze jej 1.8T nie jedzie - to prawda z dolu nie jedzie w porownaiu do 2.5 N/A...

 

wiec nie wiem czy 2.0TURBO bedzie dobrym wyborem :roll:

 

wiem mozna zawsze nauczyc kierownicze redukowac, albo kupic automat :oops:

 

 

Kobiety pięknie wyglądają w Sti.

 

 

WRX z blekicie i za zlotych felach tez nie jest zly...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak całkiem poważnie to od pewnego czasu szukam "drugiego" auta... było kilka dziwnych opcji.. e46 cabrio, touareg itp.

Ostatecznie decyzja padła na Impreze :-)

Generalnie bedzie to buda MY03... teraz tylko kwestia czy WRX czy STi.

Oczywiscie jak 99% społeczeństwa mam ograniczone fundusze jakie moge przeznaczyc na ten cel.

Z logicznego i ekonomicznego punktu widzenia powinienem wybrac WRX... ale STI ma to cos....

Generalnie autem ze wzgledu na specyfike pracy bede robil bardzo malo km.... na codzien wogole, w weekend moze czasami.

Co 3 miesiace 3 tygodnie urlopu i wtedy bedzie mozliwosc nacieszyc sie zabawka... ale towarzyszyc pewnie prawie zawsze bedzie mi zona i syn... wiec bez przesady :twisted:. W tej sytuacji po co mi wiecej niz 225km skoro nie bede tego wykorzystywal... ano po to zeby miec ;-) zeby sie tym cieszyc. Malo bede jezdzil wiec koszty utrzymania tez spadaja... no nie wiem... sam walcze ze swoimi myslami. Generalnie nie oczekuje ze ktos mi tu napisze rozwiazanie.

 

sunnychris, z Twojego punktu widzenia wygląda na to, że medal ma dwie strony. :wink:

 

Z jednej strony, będziesz jeździł na tyle mało i raczej relaksacyjnie (z tego co piszesz), że Wrx powinien Ci w zupełności wystarczyć.

Z drugiej strony, będziesz jeździł na tyle mało i raczej relaksacyjnie, że różnica w kosztach utrzymania nie powinna być aż taka duża, więc może bierz Sti. 8) :mrgreen:

 

Generalnie na Forum można zaobserwować taką tendencję, że większość właścicieli Wrx po jakimś czasie kupuje lub chciałaby kupić Sti. :P Nie wszyscy oczywiście ale jednak znacząca część.

 

No i pytanie za 100 punktów - czy planujesz jakieś pojeżdżawki? Czy zdecydowanie, zawsze i 100% jazd do kościoła? 8) :mrgreen:

Choć wszyscy najpierw mówią, że tylko do kościoła, a potem ich widzę w Nowym Mieście, czy innym Ułężu. :mrgreen:

 

-- 27 paź 2010, o 08:29 --

 

Kobiety pięknie wyglądają w Sti.

 

WRX z blekicie i za zlotych felach tez nie jest zly...

 

Owszem. 8) :mrgreen: Szczególnie przy nieco głośniejszym wydechu. :twisted::mrgreen:

 

Choć gdyby pominąć jeden nieistotny szczegół jakim jest kasa 8) , to wybór jest jeden. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

kurna... ale pewnie mnie teraz objedziecie... no i poraz kolejny nie trafiłem na "Impreze"

Auto kupiłem od znajomego szefa... tzn. będę je miał za kilka dni... i teraz uwaga :D A6 3.0 TDI w automacie ale F1 ;-)

przebieg to niespelna 120 000. Dzisiaj zrobilem kolo 200km i zrobilo na mnie bardzo pozytywne wrażenie... najbardziej spalanie.

Jak tylko odbiore to cykne mala sesyjke :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...