Jump to content

Prośba o porade

medpaulo

Recommended Posts

Witam, jestem tu nowy i na poczatek chce sie przywitac.

Mam pytanie dotyczace Subaru importowanych z USA, uzytkuje takie auto w USA i zamierzam je sciagnac do Polski, zapewne po roku uzytkowania (zgodnie z prawem auto mozna sprzedac po roku uzytkowania) auto bedzie na sprzedasz, jestem ciekawy jak wyglada sprawa sprzedazy STI MY08 w Polsce? czy takie auto sie da sprzedac? napewno nie bede chcial zarobic na samochodzie tylko dostac to co dostalbym w usa plus koszty transportu, auto bedzie w styczniu 2011 w polsce wic sprzedasz bedzie mozliwa w styczniu 2012.

pozdrawiam

Paulo

są takie że jedni sprzedaja swe auto zanim dokończą pisać ogłoszenie a drudzy to nawet do watykanu musza pisać żeby w ogóle ktoś przyjechał pooglądać,to jest loteria to nie passat czy golf nie sprzedaje sie na pniu byle komu,subaru to auto dla indywidualisty i TY będziesz go musiał znależć.A jak szybko to się odbędzie zależy od wielu czynników,cena,jakość,ogłoszenia,dostępność i wiele wiele innych,pozdrawiam i powodzonka

dzieki za rzeczowa odpowiedz, pytam poniewaz jeszcze za czasow mieszkania w Polsce slyszalem ze ludzie boja sie tzw "amerykancow" a z tego co tu rozmawiam z ludzmi z servisu to auto na europe niczym nie rozni sie od wersji usa, oczywiscie oprucz kilku szczegolow takich jak mile farenhajty.

pozdrowienia

oooo nie nie nie,to na pewno nie dotyczy subaru,lampy,hamulce,zawieszenie i jeszcze wiele innych rzeczy które trzeba lub dobrze by było wymienić na EUspec,ale ludzie chętnie kupują auta ze US and A ze względu na cenę,pomimo potrzebnych przeróbek.Ale ja oczywiście nie pochwalam tego całego "sprowadzania" i popieram rodzimy rynek,podobno wolny.Pozdrawiam i zapraszam do salonów Subaru Import Polska :wink:

tak,sorry :oops: nie zagłębiałem głębiej tematu wiem tylko że na forum występują jakieś dyskusje o przerabianiu hamulców z amerykańskich wersji ale może to chodziło o inne modele imprez,przepraszam jeśli namieszałem zainteresowanych odsyłam do lektury na forum :oops: