Jump to content

Dajcie żyć

Fido__

Recommended Posts

Przed wyjściem z pracy czytam forum. Na czysto. Tj wychodzę i jeśli coś zostało nieprzeczytane, to zaznaczam jako przeczytane.

Siadam ja Ci wieczorem na chwilę do kompa, patrzę, a tu już 150 nowych nabitych postów. Dajcie żyć. Postuluję jakieś limity wprowadzić. 5 postów dziennie na łebka... I jeszcze żeby było weselej to potem krzyczą, że "już było" jak się napisze o jakimś artykule w gazecie ;-)

• Replies 52
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A ja postuluje otwarcie nowego podforum "o dupie maryny" tudzież "off topic" ew hyde park. Poważnie mówię, nie żebym sie czepiał oftopikowców. No ale może by większy porządek wtedy był. Co myślicie?

my offtopikowcy walczymy o to już od miesiąca :twisted:

I nie wiadomo czemu nikt z tym nie chce nic zrobic... widocznie moderatorom podoba sie takie "brudne" forum... :roll: :wink:

Azrael, ... ze tak uzyje dosadniejszej wersji tego o co prosimy ... NOWE PODFORUM: HYDE PARK - czyli o wszystkim o czym nie powinno byc na innych podforach - da sie zrobic?

Azrael, i tak czytasz... to po pierwsze primo, po drugie primo organy decyzyjne powinny dbac o czystosc... jak myslisz dlaczego Dyrekcja tak rzadko zaglada... bo nie ma czasu? - zgadza sie! na czytanie bzdur... Dobrze by bylo miec prawo wyboru - chce czytac bzdury - wchodze na Hyde Park - Ci sami ludzie, te same tematy ale w wersji "z jajem" ... nie chce - nie wchodze...

Sprobuj wyperswadowac organom decyzyjnym slusznosc takiego rozwiazania. AMEN. :wink:

WRC fan, po tygodniu to troche malo... zawsze mozna wyznaczyc kogos innego do moderowania HP - zawsze sie ktos znajdzie...

po tygodniu to troche malo... zawsze mozna wyznaczyc kogos innego do moderowania HP - zawsze sie ktos znajdzie...

O, to dobry pomysł pomysł. Ale już widzę, jak wszystkie OT będę na forum HP, a na pozostałych forach porządek :wink:

Pewnie nie, ale on-topicowcy będą wówczas mieli argument, by off-topicowców przywołać do porządku i wysłać do Hyde Parku :twisted:

PS. Polska gola!

PS2. Ale ładny wrzesień w tym roku

PS3. I w ogóle

PS4. Off-topics rule! :twisted::mrgreen:

IMHO pomysł z działem HP jest super. Bo teraz w dziale "ogólnym" to naprawdę trudno się połapać - taki tam bałagan. Taki HP mógłby mieć swoich dedykowanych nowych moderatorów w osobie choćby tych, którzy nabijają kolejne tysiące OffTopiców ;-)

Bardzo pomogło wydzielenie Spraw Technicznych i Spotkań Forumowych. Ale niestety forum się rozrasta i postów przybywa w piorunującym tempie. Już teraz wartoby zastanowić się nad konkursem pt. 100-tysięczny post. Bo w takim tempie to chwila i zleci...

Najbardziej drażni OT i bałagan w pytaniach do dyrekcji. Pomysł z moderatorami (np.dwoma) od działu HydePark jest IMHO bardzo dobry.

Może pewnym pomysłem na ograniczenie tego bałaganu byłoby to, że odpowiadać na posty w pytaniach do Dyrekcji może tylko Dyrekcja i forumowicze z odpowiednim stażem (czasowym, nie ilościowo-postowym). Wtedy nie byłoby głupich pyskówek i niekończących się dyskusji.

Natomiast prawo do zadania pytania mieliby wszyscy.

Poprostu bardziej restrykcyjne "normy" można by wprowadzić.

Popieram w całej rozciągłości. Karać, wydziedziczyć i zesłać na Sybir.

Albo przynajmniej zrobić oddzielny dział. ŻEBY SIĘ GŁUPOTY W TREBLINKI NIE WKRĘCAŁY!

Pzdr.

Gal

PS. Nie sądzicie Panowie, że to forum da się czytać (w przeciwieństwie do większości innych, restrykcyjnych forów motoryzacyjnych prowadzonych jak KL Auschwitz) właśnie dzięki OT...?

Galu, nie chodzi mi o to żeby całe forum było takie, tylko Pytania do Dyrekcji. Uważam że (specyficzne)OT, jest znakiem charakterystycznym tego forum i bynajmniej nie zależy mi na likwidowaniu go :wink: zwłaszcza że sam momentami OT uprawiam :wink:

pzdr