Jump to content

Maglownica

sherif

Recommended Posts

Zrobiłem maglownicę Forka w Warszawie na Jelonkach. Jest super koszt ze zdjęciem i założeniem w warsztacie obok to 900 PLN, ale jest gwarancja i naprawdę super jak nówka. Pierwsze 200 km to się układała i kręceniu kier i cofaniu to stawiała opór pompka a później już nic nie dolegało. Co prawda zrobiłem dopiero 4000 km , ale słyszałem , że gość robi sporo Subaru.

ok, dzieki za info. Pytalem sie w serwisie to koszt OEM,nowej to ok 1000zl, regeneracji nie polecaja bo mieli zle doswiadczenia. Przy takiej roznicy w cenie nie bede kombinował i wezme nowa.

Swoja droga myslalem, ze wiec wytrzyma obecna (170kkm) :|

Sherif, a jaki masz przebieg ze robisz maglownice- jakie byly oznaki?

w pabianicach przy philipsie tez regeneruja- nie wiem z jakim efektem/ceną

Dzisiaj auto odebrane, koszt to 800zl maglownica + 400zl wymiana, wliczajac wymiane plynu.

Podobno przy 170kkm maglownica potrafi pasc. Przede mna bylo robione auto, tez maglownica przebieg to ok 160kkm. U mnie dodatkowym bodzcem mogl byc wypadek ktore moje auto zaliczylo, kierownik, wykrzywil kierownice, przesuwajc delikatnie ukl kierowniczy, przekladnie tez sie moglo dostac. Oznaka prosta cieklo przy uszczelnieniu na laczeniu przekladnia - drazek od kierownicy.

koszt to 800zl maglownica

nówka :shock: :?:

No raczej nie bardzo :D Ja też jestem po naprawie maglownicy z tym że w Legacy. Co do kosztów to coś bliżej powiem jutro po odbiorze auta bo robiłem duży przegląd, z rozrządem, wymianą płynów, remontem zawiechy itd. Myślę że koszt naprawy w moim przypadku przeciekającej maglownicy zamknie się w ok 450zł bo robiłem już auta w tym serwisie i mniej więcej takie były koszta. O wrażeniach wypowiem się jutro.

koszt to 800zl maglownica

nówka :shock: :?:

tak

Ale ona czasem nie jest z ryżu ? Ty wierzysz że to nówka ? :mrgreen:

Tak, widzialem ja. Z uslug tego serwisu korzystam juz 3 lata, nie mam powodow do narzekan czy podejrzeń.

Przy okazji zdemontowali mi uklad wydechowy, poniewaz przy tylnim rozwidleniu byla juz mala nieszczelnosc,przez ktora na razie kapala skroplona woda, obspawujac lacznik wymienili mi niejaka puszke co jest w przedniej czesci ukl. Koszt puszki 70zl, tez pewnie nie wierzycie :mrgreen:

CO do czesci to jedynie raz zalozylem uzywke - kable zaplonowe, ktore nie sposob bylo dostac nigdzie, nawet w calej sieci ASO :shock:

• 11 years later...
W dniu 30.10.2010 o 20:23, Andrzej Koper napisał:

jak nowa to nowa... :wink: z geometria w cenie.... :idea:

bardzo nieprofesjonalne i jakby zawistne komentarze panie Andrzeju że ktoś zrobił taniej niż u Pana.

Nic to nie wnosi tylko o Panu źle świadczy.

Czasem warto wykorzystać szansę żeby pomilczeć....

• 2 weeks later...