Skocz do zawartości

SUBARU DO ŚLUBU


ogs

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Witajcie! Poszukuje Imprezy do ślubu, który odbedzie się 30 sierpnia (tak, to ten weekend :)) w Olsztynie. Autko potrzebne będzie na max 4h wiec szybka akcja :) Każdego kto jest w stanie mi pomóc prosze o wiadomosc. Na wszelki wypadek podaje swoj nr 792 846 509. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

hello,

czy ktos z sti new age, kolor inny niz niebieski :) bylby chetny zawiezc nas do slubu? wawa i okolice, slub 1. sierpnia.

 

jakby ktos mialby wtedy chwile i checi to prosze o PW. 

 

blizej terminu oficjalne zaproszenie dla forumowiczow do zagrania na wydechach po kosciele :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie czy ktos jest jest w stanie pomoc.

jako wieloletni fan marki i rajdow niestety nie doczekalem sie jeszcze swojej imprezy.

Poszukuje do wynajecia na 14.08.2015 subaru impreze na alub ( marzenia trzeba realizowac) . Moze ktos by chcial pomoc lub wie kto chcialby :)

Slub jest w Kielczowie we Wroclawiu auto potrzebne na ok 3-4 h.

Najbardziej poszukiwany model sti od 2004 roku wzwyz.

 

W razie odpowiedzi prosilbym o napisanie bezposrednio na maila

r_bialorucki@op.pl lub tel 792514517

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Rozpoczynam poszukiawania subaru imprezy jako mój wymarzony samochod ktorym chcialbym pojechac do slubu( najlepiej 22B drugiej generacji;p). Konkretnie sprawa tak wygląda. termin 25.07.2015 ślub o godzinie 14, do przejechania około 15km. dojazd z mojego domu w Kozach do pani mlodej 3 kilometry(Bujaków) i dojazd po mszy na salę 8 km Międzybrodzie-Bialskie i oddanie samochodu. Chcialbym sam jechać samochodem z pania mloda, wlascicielowi moge zaproponowac podroz z rodzicami wesela zaraz za mną lub swój samochód:). Jestem odpowiedzialnym 30 latkiem i z nalezyta godnoscia i pedantyzmem tralktuje samochody. Szukałem samochodu na stronach stworzonym z myslą o tego rodzaju potrzebach ale same koszty dojazdu okazaly sie juz zbyt wysokie. Nie znalazeł nikogo z okolic Bielska-Białej..  Jezeli jestesmy sie w stanie dogadac i mnie to nie zrujnuje:) to prosze o pomoc - Grzegorz 504 737 199 lub mail grzegozr@vp.pl    każdy sedan z dużym skrzydłem będzie dla mnie wyborny:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Rozpoczynam poszukiawania subaru imprezy jako mój wymarzony samochod ktorym chcialbym pojechac do slubu( najlepiej 22B drugiej generacji;p). Konkretnie sprawa tak wygląda. termin 25.07.2015 ślub o godzinie 14, do przejechania około 15km. dojazd z mojego domu w Kozach do pani mlodej 3 kilometry(Bujaków) i dojazd po mszy na salę 8 km Międzybrodzie-Bialskie i oddanie samochodu. Chcialbym sam jechać samochodem z pania mloda, wlascicielowi moge zaproponowac podroz z rodzicami wesela zaraz za mną lub swój samochód:). Jestem odpowiedzialnym 30 latkiem i z nalezyta godnoscia i pedantyzmem tralktuje samochody. Szukałem samochodu na stronach stworzonym z myslą o tego rodzaju potrzebach ale same koszty dojazdu okazaly sie juz zbyt wysokie. Nie znalazeł nikogo z okolic Bielska-Białej.. Jezeli jestesmy sie w stanie dogadac i mnie to nie zrujnuje:) to prosze o pomoc - Grzegorz 504 737 199 lub mail grzegozr@vp.pl każdy sedan z dużym skrzydłem będzie dla mnie wyborny:)

Parę to się wiezie a nie daje prowadzić... Będziesz w szoku wiec raczej nikt ci nie da prowadzić za grosze swojego samochodu :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest dużo odstępstw od tradycji- już wielokrotnie widziałem powożenie się pary młodej samodzielnie. Każdy jeden to miłośnik motoryzacji, tylko, że wszyscy jechali swoimi a nie pożyczonymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam,

 

Razem z narzeczoną poszukujemy subaru do ślubu ;). Data 05.09.2015. Czas około 5h (do dogadania). W sumie do przejechania będzie około 70km z parą młodą ;). Jeśli chodzi o preferencję koloru to najlepiej niebieski lub biały. Jeśli chodzi o wersję to od MY2004.

Czekamy na propozycję pod PW lub tel 69osiem-trzy85-zero3dwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ło Panie, to nie są tanie rzeczy ;)

 

Jeszcze jakby było wiadomo jak geograficznie ma się temat to byłoby łatwiej wyrazić zainteresowanie tematem lub nie.

 

 

Witam,

 

Razem z narzeczoną poszukujemy subaru do ślubu ;). Data 05.09.2015. Czas około 5h (do dogadania). W sumie do przejechania będzie około 70km z parą młodą ;). Jeśli chodzi o preferencję koloru to najlepiej niebieski lub biały. Jeśli chodzi o wersję to od MY2004.

Czekamy na propozycję pod PW lub tel 69osiem-trzy85-zero3dwa.

 

 

No tak...z tego wszystkiego nie napisałem że chodzi o Małopolskę.

Dokładniej to Krzeszowice (około 30km od Krakowa).

 

Wiadomo, że nie są to tanie rzeczy ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam serdecznie, nie wiem czy piszę w dobrym miejscu, aczkolwiek w kwietniu 2016 roku biorę ślub, chciałabym pod kościół podjechać Imprezą, czyli moim niespełnionym jeszcze jak dotąd marzeniem. Poszukuję samochodu z kierowcą najlepiej, żeby nikt obcy nie wsiadał za kierownicę Waszego wozu . Na Max 4-5 godzin :) Trasa do przejechania : Z Domu Pana młodego do kościoła (20 km) + 500 metrów po mszy do restauracji . Opcjonalnie po obiedzie chwila na zdjęcia. Pomóżcie. 

Olka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...