Skocz do zawartości

SUBARU DO ŚLUBU


ogs

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Hogi, PJAY, napiszcie proszę ręcznie do nich dla pewności, a ja się upewnie, że system wysyła prawidłowo maile...

 

PJAY, Ty masz dwa: mezorawska@gmail.com i bastek-85@o2.pl

Hogi, Ty masz jedno: jjackowski86@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

bzdura totalna..

 

Taki zapis zmusza firmy zajmujące się przewozem okazjonalnym do zmiany floty

 

Tak więc wg mnie spokojna nasza rozczochrana... A niby jakim cudem ktokolwiek udowodni, że wiozący samochodem - powiedzmy trochę mniej oryginalnym, niż wszelakie oldtimery itp, - załóżmy, że normalnym samochodem do jazdy codziennej, jakim jest np. subaru - nie jedzie po prostu ze znajomymi? I czym to się różni od wyjazdu z tymi samymi ludźmi np. do kina, poza "nieco" innym strojem pasażerów? Niczym.... :roll:

 

W ogóle to ten zapis jakiś strasznie nieprecyzyjny jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TO JA WAM POWIEM JEDNO: 22.06.2012 się hajtam z ukochaną Kasią i dla mnie oczywistym było,że do slubu podlecimy Subarkiem (tym bardziej,że poznając mnie 1,5 roku temu zaraziła się motoryzacją i teraz jest mega fanką Subaru i w ogóle motoryzacji,dość powiedzieć,że na dzień chłopaka dostałem halogen,którego szukałem,a na mikołaja zegary od STi :mrgreen::mrgreen: )

Jakiegoś wielkiego ślubu nie będzie ,ale każdy właściciel Subaraka jest mile widziany tego dnia w Bolesławcu:)Zrobilibyśmy mały spot subaru w samym centrum miasta :mrgreen:

Oczywiście chcemy podjechać pod USC Subarkiem i...coś fajnego znajdziemy :mrgreen:

Coś tam BartZ walczy ze swoim,widzę eMTi,że jak coś tak termin zgra to i może na Ciebie można by liczyć,chłopaki z Jelonki są GT-kami pod ręką... :mrgreen: Zostały 4 miesiace to cos pomyślimy :)

 

Igi a ty cicho bądź :mrgreen:

 

-- So lut 25, 2012 2:08 am --

 

i kwestia przepisów nas nie obchodzi :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TO JA WAM POWIEM JEDNO: 22.06.2012 się hajtam z ukochaną Kasią i dla mnie oczywistym było,że do slubu podlecimy Subarkiem (tym bardziej,że poznając mnie 1,5 roku temu zaraziła się motoryzacją i teraz jest mega fanką Subaru i w ogóle motoryzacji,dość powiedzieć,że na dzień chłopaka dostałem halogen,którego szukałem,a na mikołaja zegary od STi :mrgreen::mrgreen: )

Jakiegoś wielkiego ślubu nie będzie ,ale każdy właściciel Subaraka jest mile widziany tego dnia w Bolesławcu:)Zrobilibyśmy mały spot subaru w samym centrum miasta :mrgreen:

Oczywiście chcemy podjechać pod USC Subarkiem i...coś fajnego znajdziemy :mrgreen:

Coś tam BartZ walczy ze swoim,widzę eMTi,że jak coś tak termin zgra to i może na Ciebie można by liczyć,chłopaki z Jelonki są GT-kami pod ręką... :mrgreen: Zostały 4 miesiace to cos pomyślimy :)

 

Igi a ty cicho bądź :mrgreen:

 

-- So lut 25, 2012 2:08 am --

 

i kwestia przepisów nas nie obchodzi :P

Spokojnie spokojnie, Marek obiecał, że na Plejady auto będzie gotowe, a one przecież przed Twoim "game over" :mrgreen::P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest ktoś chętny na zlecenie 21 kwietnia 2012 roku pod Krakowem :!: :?:

 

Czas 4 godziny

 

Mogę odstąpić zlecenie, bo nie mogę go w tym terminie zrealizować - kontakt na :arrow: PW

 

Preferowana jest Subaru Impreza

 

EDIT - Oferta już nieaktualna :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...
  • 1 miesiąc temu...

Witam.

 

Powoli myślimy nad jakimś subarakiem do wesela w terminie 27.10.2012 w Jabłonce (małopolska). Najchętniej biały, od MY09 forek, impreza, legac i inne (no może poza justy :D ). Gdyby ktoś miał ochotę pomóc, zapraszam na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA UWAGA :!: :!: TO JUZ POJUTRZE :!: :!: 22.06.2012R

 

Hajtam się z ma ukochana Kasią (też fanka Subaru) i tako oto wyglądaja nasze trunki na małe domowe wesele :mrgreen:

 

JESLI BYŁBY KTOŚ,KTO PRZEJEŻDŻAŁ BY W OKOLICACH W PIĄTEK OK 13:00 PRZEZ BOLESŁAWIEC I CHCIAŁBY POBULGOTAĆ POD URZĘDEM STANU CYWILNEGO TO ZAPRASZAM :!: :!: :mrgreen:

 

-- Śr cze 20, 2012 5:46 pm --

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...