Jump to content

Gdzie na dolnym śląsku do ASO?

qba30

Recommended Posts

wiem że najlepiej jechać podobno do Dzierżoniowa lecz tam mam trochę za daleko.Najbliżej mam do Jeleniej Góry ale nie mam pewności czy oni ogarniają subaru.Jakie macie doświadczenia z Wrocławiem?gdzie polecacie ?

Wszyscy Tobie powiedzą, że MTS w Dzierżoniowie. Polecam Kocara w Poznaniu - widziałem auta z Koszalina czy z Gdańska. Wrocławia nie znam ale ponoć bardzo fajny serwis otworzyli.

najlepiej jechać podobno do Dzierżoniowa lecz tam mam trochę za daleko

ja mam ledwo 500 kilometrów do zrobienia.... Ostatnio trzy tygodnie wcześniej rezerwowałem termin, trzy zgłoszone usterki, które nie dawały mi spać, zostały usunięte dokładnie w 20 minut.

Okazało się, że moje obawy się nie potwierdziły a Panowie wiedzieli gdzie pogłaskać, gdzie popieścić a gdzie dokręcić 8)

Kawa, zwiedzanie, ploty, nauki, błogosławieństwo i do domu 8)

To chyba jednak dzierżoniów.W sumie mam 80km.Najważniejsze że działają jako aso bo mam jeszcze gwarancję.

dzięki bo spotkałem się z taką sytuacją w moim ASO że kierownik serwisu po przejażdzce nie wiedział czy moje auto to diesel czy benzyna.

Nie wiem czy Dyrekcja odpowie ale zastanawiam się czy Jelenia Góra to wogóle ASO 8) Rozmawiając ostatnio z szefem serwisu jakoś nie robił na mnie wrażenia człowieka znającego się na subaru :!: Może Ople to on robił ale rozmawiając o napędzie w imprezie podstaw nie znał:/

To chyba jednak dzierżoniów. W sumie mam 80km...
Ja mam do Lublina 150. Nie narzekaj. :wink:

Każdy kilometr w Subaru to przyjemność.

Teraz mam diesla na trasy, co za katorga, hałas i smród :(

• 6 months later...

Czy ktoś wie, czy ASO MTS Dzierżoniów udostępnia auta zastępcze? znam serwis nie-ASO "z gór", co udostępnia Citroena C1 przy większych naprawach, pytanie, czy MTS coś udostępnia do poturlania się :)

Czy ktoś wie, czy ASO MTS Dzierżoniów udostępnia auta zastępcze? znam serwis nie-ASO "z gór", co udostępnia Citroena C1 przy większych naprawach, pytanie, czy MTS coś udostępnia do poturlania się :)

ZTCW w tej chwili nie. Ale lepiej byłoby jakbyś Marasa o to zapytał.

wiem że najlepiej jechać podobno do Dzierżoniowa lecz tam mam trochę za daleko.Najbliżej mam do Jeleniej Góry ale nie mam pewności czy oni ogarniają subaru.Jakie macie doświadczenia z Wrocławiem?gdzie polecacie ?

Jak znajdziesz fajny warsztat ASO w okolicy to daj znać, też takiego szukam i nie mogę się doszukać ...............