Jump to content

Kubły Mirco ? Czy to warto ?

plasma555

Recommended Posts

Cześć,

szukam dla siebie kubła i po przeczytaniu kilku opinii widzę że najbardziej polecane sa kubły MIRCO. Czy miał ktoś z nimi doczynienia ? Potrzebuję jeden kubeł dla kierowcy z pasami szelkowymi.

I teraz moje pytania:

- mam 178cm wzrostu i 90kg wagi. Jaki kubeł byście polecili ? S2, S3 czy inny ?

- jak trzymanie boczne?

- wyciera się bardzo?

- boli dupsko jak się dłużej pojeździ ?

- jak z wsiadaniem ?

- mam u siebie siedzenia z anglika więc nie posiadam regulacji góra/dół u kierowcy. Czy do szyn ori mogę poprostu zaadaptować ten fotel Mirco bez żadnych kombinacji i pasować ?

- na ori mocowaniach się wysoko w takim siedzeniu siedzi?

Wiem że dużo pytań ale może znajdzie siękika mądrych głów żeby mogli odpowiedzieć :)

Dzięki i pzdr!

Jasiek

1. Raczej S3, ja mam 185cm i 80kg i jest ok. W S2 mozesz nie wejsc z racji wagi

2. Bardzo dobre

3. Po roku nie ma praktycznie sladow uzytkowania

4. Robilem trasy po 250km i wychodzilem wypoczety

5. Jak to w kuble, idzie sie przyzwyczaic

6.7. Tu nie pomoge bo mam je w hondzie. W kazdym badz razie bralem do nich mocowania ktore oferuje mirco i zamontowane sa do seryjnych szyn

pozdro :wink:

syndrom, a jak sprawa z zmianą biegów itp dopasowany jest b.dobrze że nie uderza się łokciami po oparciach i można spokojnie ruszać kierą ? Jak z trzymaniem bocznym i układaniem się pasów w dziurach ?

Pzdr!

Jasiek

Nie zdarzylo sie aby te fotele mi krepowal ruchy, nie uderzam lokciami w nic ani nie mam problemu z ruszaniem kierownica (jakie fotele w tym przeszkadzaja? :shock:).

Z zaslyszanych opinii, duzo chlopakow uzywa tych taboretow w kjsach i sobie bardzo chwala.

Przy Twojej wadze S3 powinny byc jak ulal, trzymaja dobrze, nie bedziesz latal jak zyd po pustym sklepie :wink:

Moich dwoch znajomych po posadzeniu tylkow w tych stolach tez je kupilo, jestesmy podobni gabarytowo i wszyscy mamy S3.

Szelki mam 3'' i ukladaja sie bez problemu hanka4.jpg

Nie zdarzylo sie aby te fotele mi krepowal ruchy, nie uderzam lokciami w nic ani nie mam problemu z ruszaniem kierownica (jakie fotele w tym przeszkadzaja? ).

Niektórzy narzekali na wysoki odcinek w miejscu łokcia w który często uderzali przy zmianie biegów. Skoro masz A3 i Ci pasuje to może też spróbuję, posture mam szarżującego dzika więc może się wbije jakos :D

Ładne masz pasy .... 3" 4pkt ? Nie obciera szyi ani niczego? Jak z dociskiem do fotela ?

Pasy sa tez ze strony mirco, 5pkt 3'' ale dolny pas oczywiscie mam odpiety. Szyi nie obciera bo lubie bluzy z kapturem :wink:

W planach mam mimo wszystko jakies nakladki na pasy. Wezszych szelek nie ma sensu brac poniewaz potrafia sie wrzynac w cialo, poza tym ujowo wygladaja - przy 3'' masz +5pkt do streetcreditu :roll:

Docisk do fotela jest taki, ze ogolnie zamykam sie teraz od srodka, bo gdyby ktos mi otworzyl drzwi to nic nie zdarze zrobic :)

Mam S3 i przy moich 181cm i 103kg jest ok. Trzymanie i prowadzenie jest ok, co do wygody to nie wiem, bo używam ich w Justy tylko na zawodach, a tam raczej ciężko ocenić komfort :twisted: . Chociaż z drugiej strony zastanawiam się nad zmianą na coś z "uszami" ze względu na klatkę.

Pasy sa tez ze strony mirco, 5pkt 3'' ale dolny pas oczywiscie mam odpiety. Szyi nie obciera bo lubie bluzy z kapturem W planach mam mimo wszystko jakies nakladki na pasy. Wezszych szelek nie ma sensu brac poniewaz potrafia sie wrzynac w cialo, poza tym ujowo wygladaja - przy 3'' masz +5pkt do streetcreditu Docisk do fotela jest taki, ze ogolnie zamykam sie teraz od srodka, bo gdyby ktos mi otworzyl drzwi to nic nie zdarze zrobic

hehehe :) no to lepiej się zamykaj :D S3 daje rady skoro lukass też ma :)http://allegro.pl/fotel-kubelkowy-mirco ... 90287.html to to ? A słyszaleiście jakieś opinie o GT czy WRC ? Wiecie w ogóle czym się róóżnią od siebie modele oprócz różnych siedzisk i szerokości ?

lukass, a dałobyś rady w nich przejechać więcej niż te 3 czy 4 odcinki na zawodach ? :)

lukass, a dałobyś rady w nich przejechać więcej niż te 3 czy 4 odcinki na zawodach ? :)

jezeli pomijajac znajomych, nawet moja rodzicielka powiedziala ze "te Twoje fotele to nawet wygodne sa" - to chyba wystarczajaca rekomendacja :)

Spokojnie - standard to około 9-12 prób 1-2 kilometrowych + kilkadziesiąt kilometrów dojazdówek.

Tu masz zdjęcia jak wyglądają w Justy i na ile się zużyły po 2 latach :arrow: viewtopic.php?f=19&t=127256&view=unread#unread

Od siebie dodam że po kolejnym roku to zuzycie nie jest jakieś specjalnie większe.

Ps. Muszę ten swój watek lekko uaktualnić, bo auto zostało "lekko" doinwestowane :wink:

wrc też daje rade ,siedziałem u kolesia w gt i przy moim wzroscie 180 i wadze 85 ,było całkiem wygodnie .mam taki nowy w kolorze czarnym ,ale od roku nie moge się zebrać z montażem :D .jak chce sobie pojeżdzić w domu to zakladam kask , siadam w foteliku ,2 browarki i jest jak na dobrym kajtku :lol:

jak chce sobie pojeżdzić w domu to zakladam kask , siadam w foteliku ,2 browarki i jest jak na dobrym kajtku

bosheeee na tym forum to sami alkoholicy :D

nawet moja rodzicielka powiedziala ze "te Twoje fotele to nawet wygodne sa" - to chyba wystarczajaca rekomendacja

rekomendacja jak najbardziej solidna :D i wystarczająca jak dla mnie.

Spokojnie - standard to około 9-12 prób 1-2 kilometrowych + kilkadziesiąt kilometrów dojazdówek.

no to kurde trzeba jechać do Skoczowa i się wpasować w każdy po kolei ... który spasuje, tego biorę :) pytanie tylko ... kiedy będę w Skoczowie żeby odiwedzić Pana handlowca ....