Jump to content

CZAS OCZEKIWANIA NA ODPOWIEDŹ DYREKCJI


sebachon

Recommended Posts

Rozumiem z jednej strony tłumaczenia Szanownej Dyrekcji, że ma mnóstwo innych obowiązków poza obsługą forum, ale wydaje mi się, że w takim razie powinna być jakaś dodatkowa osoba w zastępstwie, która na bieżąco monitorowałaby pojawiające się licznie pytania.

Moja sprawa jest akurat bardzo pilna, więc trochę tracę cierpliwość. Forum jest pod patronatem SIPu, skupia chyba prawie wszystkich użytkowników Subaru w tym kraju, a co za tym idzie, potencjalnych nabywców nowych aut, więc tym bardziej nie rozumiem braku pilności Szanownej Dyrekcji.

Może w takim razie prościej będzie uruchomić linię telefoniczną i po jednej rozmowie uzyska się odpowiedź na pytanie.

 

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

  • Ojciec Założyciel
Rozumiem z jednej strony tłumaczenia Szanownej Dyrekcji, że ma mnóstwo innych obowiązków poza obsługą forum, ale wydaje mi się, że w takim razie powinna być jakaś dodatkowa osoba w zastępstwie, która na bieżąco monitorowałaby pojawiające się licznie pytania

sebachon,

Forma publicznego zadawania pytań bezpośrednio osobie zarzadzającej firma motoryzacyjną nie posiada, o ile mi wiadomo, precedensów. Dla uniknięcia ew. nieporozumień co do czasu odpowiedzi powyżej znajduje się ( już cytowany) wpis. Nie jest to "strona składania reklamacji", czy też "punkt informacji klienta". Wprowadzenie innej systematyki - proponowanej "dodatkowej osoby" wpaczyłoby charakter tego elementu Forum; m.in. niekt nie miał by pewności, kto odpowiada ...

Moja sprawa jest akurat bardzo pilna, więc trochę tracę cierpliwość.

Przy pilnych sprawach sugeruję stosowanie standardowej procedury ( tu: złożenie reklamacji w serwisie, który naprawę wykonywał ).

Forum jest pod patronatem SIPu, skupia chyba prawie wszystkich użytkowników Subaru w tym kraju, a co za tym idzie, potencjalnych nabywców nowych aut, więc tym bardziej nie rozumiem braku pilności Szanownej Dyrekcji.

Forum skupia niewielką część użytkowników Subaru. Zarzut "braku pilności" jest nieco pochopny, a jednocześnie... ale zostawmy to. Informuję, że wyjechałem w dniu 14.10, a wróciłem wczoraj późno wieczorem.

 

Pozdrowienia

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...