Jump to content

Jakie ustawienie DCCD na tor?

Matzerath

Recommended Posts

Jakie radzicie ustawienie DCCD na suchy asfalt? A jakie na mokry? Które według was są najbardziej skuteczne a które najlepsze do nauki zachowania samochodu?

powiem Ci, że ja tez szukam optymalnego ustawienia...

ciężko jest zdobyć informacje o optymalnych ustawieniach, ze względu na mala ilość "ekspertów", ktorzy chcieliby sie podzielić wiedzą, w tym temacie - kiedys zapytałem jednego z "zacnych uczestników" tego forum, podczas TJSu, "...jak powinienem ustawić sobie neetronics'a, na ten tor?" to kazal ustawić na AUTO i nie zawracać gitary :roll: :lol:

ja spinam na suchy 10-15%

chociaż ostatnio na Kielcach, na suchym , nie dało sie jechać poniżej 25% spięcia, asfalt był bardzo malo przyczepny...

trochę już pojeździłem i aktualnie...

np:

...TTRG ustawione mam na 75%, a TOVR na 55%...

dalej sie ucze i probuje...

przeciez jest caly watek w FAQ :roll:

http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?t=112272

no jest, ale zależy o jakie sterowanie Ci chodzi...

problem nie jest z oryginalnie sterowanym dccd (przynajmniej dla mnie), ale z dynksem zwanym neetronicsem , gdzie AUTO nie ma i musisz sobie wklepać co chcesz , spięcie dyfra jest najmniejszym problemem, bo procenty to i ja wiem jak liczyć...

problem nie jest z oryginalnie sterowanym dccd (przynajmniej dla mnie), ale z dynksem zwanym neetronicsem , gdzie AUTO nie ma i musisz sobie wklepać co chcesz , spięcie dyfra jest najmniejszym problemem, bo procenty to i ja wiem jak liczyć...

To powstaje pytanie: po co komu neetronics, jak nie wie, jak go ustawić :twisted::mrgreen:.

Przemeq - neetronic's to jest "coś" - podobno, daje takie możliwści do którego ori sterowanie dccd , nawet się nei zblizyło - problem leży w sposobie kalibracji , ja orłem w temacie nie jestem, mam neetronics'a już jakiś czas i do pewnych konkluzji sam doszedłem - jednak brakuje mi 2-3 szablonowych ustawien, na ktorych można by testować ustawienia....