Jump to content

Znalezione na Allegro, Ebay itp ...

WRC fan

Recommended Posts

• Replies 15k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A mi się nawet podoba, może poza tymi ledami. w czasach gdy coraz więcej lśniących gtkow za 50k po pełnym detailing z ceramiką za 5k, używanych tylko w niedzielę / nie upalanych /nie widział toru... wchodzi on, brudny, ordynarny, głośny, tani i chętny do zabawy w błocie a nie do polerowania szmatką. 

• Like 2
  • Upvote 1

11 minut temu, Tinuviel napisał:

A mi się nawet podoba, może poza tymi ledami. w czasach gdy coraz więcej lśniących gtkow za 50k po pełnym detailing z ceramiką za 5k, używanych tylko w niedzielę / nie upalanych /nie widział toru... wchodzi on, brudny, ordynarny, głośny, tani i chętny do zabawy w błocie a nie do polerowania szmatką. 

Ale to wygląda po prostu jak ulep. Nie twierdzę, że z tego nie dałoby się zrobić czegoś co by się mogło komuś podobać, ale spójrz choćby na te poszerzenia. Pomijam, że auto wygląda teraz jak pokraka, ale one nawet nie są równe, co widać na zdjęciu, na żywo dopiero musi robić efekt wow. Wycięcia maski od spodu i kolorów pod maską nawet nie komentuję, bo takiej wiochy to nie widziałe m nigdy. Tam nawet zderzaka nie uda się normalnie zdjąć, bo ktoś nie przewidział takiej możliwości robiąc poszerzenie :biglol: Wcale nie jest takie tanie. Kumpel sprzedał ładnego gt-ka za 12k, za więcej nie było chętnych, bo kombi... 

• Upvote 1

Wnękę pod koło zapasowe to chyba wyklepał na płasko żeby wydech tam zmieścić :biglol:

Wysłane z mojego mądrzejszego telefonu

W dniu 12.08.2021 o 09:11, Infra napisał:

dwójeczka, ło taka:

subaru-libero-l-01.jpg

Jeszcze jakby ono tak wyglądało za te 4k to juz bym po nie jechał :)

Ale daj proszę jakiś namiar...foto pw itp...

Myślałem o takim pojeździe na noclegi w górach :)

W dniu 19.08.2021 o 07:21, WueM napisał:

na noclegi w górach

musisz być bardzo małym czlowieczkiem :D ja w tym kierownicę mam na jajkach.

4 godziny temu, Infra napisał:

ja w tym kierownicę mam na jajkach.

No to musisz być wielki zaiste :mrgreen:. Ja daje rade bez problemu a do mikrusów nie należę. Spać w dwie pełnowymiarowe osoby też się da, przetestowane wielokrotnie. No i imprezę w razie deszczu da się zrobić :D.

W dniu 20.08.2021 o 14:46, tremba napisał:

No to musisz być wielki zaiste :mrgreen:. Ja daje rade bez problemu a do mikrusów nie należę. Spać w dwie pełnowymiarowe osoby też się da, przetestowane wielokrotnie. No i imprezę w razie deszczu da się zrobić :D.

192 cm, 122 kg ;d

1 godzinę temu, Infra napisał:

192 cm, 122 kg ;d

A, to przepraszam :bowdown:. Ale dalej uważam że się da. kumpel 2m i koło kwintala nie narzekał :mrgreen:

W dniu 18.07.2021 o 14:34, Tinuviel napisał:

Nie znam się na Land Cruiserach ani trochę... dlaczego to kosztuje 259k zł, wygląda na 20letnie a jest nowe? :D

Przepiękna. Cena adekwatna do butelki wina z najstarszej winorośli w Mariborze. Niby stara, ale nowa. I dla wybranych :D

W dniu 20.08.2021 o 10:05, Infra napisał:

musisz być bardzo małym czlowieczkiem :D ja w tym kierownicę mam na jajkach.

Nigdy nie jeździłem :mrgreen:

Ale dzięki za wskazówki :D

Małym nie małym 190cm wiec myślę, że podobnie jak u Ciebie będzie :biglol:

• 3 weeks later...

Do kupienia oryginalna Collinówka za ca. 1 000 000$

Ciekawe za ile rzeczywiście pójdzie. 

https://www.whichcar.com.au/car-news/colin-mcrae-s-1994-subaru-impreza-555-rally-car-goes-to-auction?fbclid=IwAR3B66EG3ShOTGcx9l7tZzCOl6p2r-nLlEC5tKjvFGT-lXgbe1dH_OftbFs

4741239.jpg

4741240.jpg

4741241.jpg

4741251.jpg

4741271.jpg

• Like 4