Jump to content

Znalezione na Allegro, Ebay itp ...

WRC fan

Recommended Posts

• Replies 15k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

4 godziny temu, eddie_gt4 napisał:

https://m.autoplius.lt/skelbimai/subaru-outback-2-4-l-universalas-2020-benzinas-12753081.html

Fajna opcja, już opłacony (w PL dochodzi akcyza), w cenę wchodzi zdrowy błotnik i drzwi

Nie znoszę aut kombi ale ten OBK wyglada obłędnie.   

• Like 2
  • Upvote 1

4 godziny temu, slavek555 napisał:

Dziś mówisz, że to zepsuty wizualnie Blob, ale za kilka- kilkanaście lat będzie się to ceniło za tzw. period cerrectness. Ewidentnie styl początku lat 2000 - F&F i NFS-UG2 jeszcze na miękko, bo brakuje neonów pod progami i zabudowy bagażnika ze sklejki i skaju z 15-sto calowym subem i butlą nitro. B)

• Haha 1

7 minut temu, DETT napisał:

Dziś mówisz, że to zepsuty wizualnie Blob, ale za kilka- kilkanaście lat będzie się to ceniło za tzw. period cerrectness. Ewidentnie styl początku lat 2000 - F&F i NFS-UG2 jeszcze na miękko, bo brakuje neonów pod progami i zabudowy bagażnika ze sklejki i skaju z 15-sto calowym subem i butlą nitro. B)

Dzięki, że przypomniałeś, bo widać po stylu, że szwajcar się na oglądał F&F i grał namiętnie w NFS-UG2. Ja bym dołożył jeszcze tribale o, których nie wspomniałeś :P

obraz.png.126f90bf2062bf0712db009196508df5.png

• Like 1

Godzinę temu, DETT napisał:

ale za kilka- kilkanaście lat będzie się to ceniło za tzw. period cerrectness

Kupa pozostanie kupą, nawet jeśli będzie to kupa z epoki.

• Like 1

9 godzin temu, slavek555 napisał:

Dzięki, że przypomniałeś, bo widać po stylu, że szwajcar się na oglądał F&F i grał namiętnie w NFS-UG2. Ja bym dołożył jeszcze tribale o, których nie wspomniałeś :P

obraz.png.126f90bf2062bf0712db009196508df5.png

Nie wspomniałem, bo Szwajcar to styl "na miękko". To wyżej, to już w pełni rozwinięty styl F&F/NFSU2 "Na Twardo" :D

• Like 2

Miałem nawet klub tuningowy w Undeground 2. Śmiem twierdzić, że jeden z najlepszych w Europie.

Była taka strona NFS Unlimited bodajże, gdzie się wstawiało swoje VT z NFSów, tam założyłem ICS (Imagination with Colours and Style). Oj narobiliśmy szumu projektami :) Piękne czasy...

50 minut temu, Infra napisał:

Miałem nawet klub tuningowy w Undeground 2. Śmiem twierdzić, że jeden z najlepszych w Europie.

Była taka strona NFS Unlimited bodajże, gdzie się wstawiało swoje VT z NFSów, tam założyłem ICS (Imagination with Colours and Style). Oj narobiliśmy szumu projektami :) Piękne czasy...

To jedna z moich najulubieńszych ściagałek. Zaraz po GT4 i Tokyo Xtreme Racer 3. Dopiero niedawno odinstalowałem ja na amen, bo nie wspiera wyświetlania na panoramicznych ekranach, a w już nie chce mi się bawić w instalowanie łatek i innych dupereli.

• Like 1

50 minut temu, Infra napisał:

To jedna z moich najulubieńszych ściagałek. Zaraz po GT4 i Tokyo Xtreme Racer 3. Dopiero niedawno odinstalowałem ja na amen, bo nie wspiera wyświetlania na panoramicznych ekranach, a w już nie chce mi się bawić w instalowanie łatek i innych dupereli.

2 godziny temu, Beavis napisał:

Dobrze te kubełki muszą trzymać... :) 

a co tam trzymać :DAuto ma silnik ma moc ma moment ale ma też swoją wagę i mułowaty automat i zapewne gumowate zawieszenie. 0-100km/h w 7?8? sekund. To tyle dzisiaj pewnie dostawczaki co mocniejsze zrobią;) 

Nie zmienia to faktu że jeździłbym... płakał na stacji ale jeździł :)

• Like 1

24 minuty temu, tremba napisał:

https://www.olx.pl/oferta/subaru-impreza-sti-wrc-body-kit-CID5-IDGlNnd.html#ba8e75d7e4

Czy to tylko moje wrażenie ze samochód wizualnie trochę skrzywdzono?

tez nie w moim guscie delikatnie mowiac ale auto zdaje sie byc zadbane i doinwestowane a gadzety wizualne mozna zawsze pozmieniac w miare tanio :)

1 godzinę temu, Infra napisał:

Szukam jakiegoś klasyka z lat 90, pytanie - czy cena za takie Legacy z 1991 nie jest przesadzona?

Cena jest naprawdę sensowna. 

Tych aut praktycznie nie ma a sprzedawany egzemplarz wygląda na zdrowy i zadbany. 

• Like 2

hmm no niby fajnie ale za 100k funtów? Chyba bym wolał w tych pieniądzach nowe nowe sti + gtka sti w fajnym stanie i jeszcze by kasy zoatało. Obawiam się że ktoś kto kupi to auto wstawi je do garażu obok swojego evo fq-400 i tak bedzie czekac nie ruszane do nastepnej aukcji.

• Like 1
  • Haha 1
  • Upvote 5