Skocz do zawartości

Znalezione na Allegro, Ebay itp ...


WRC fan

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, FilipeK napisał:

z tego co pamietam to podstawową wersje szlo wyrwac za 170 kola. To recaro pewno kolo 200k? 200 z groszem moze. 

 

edit. Screen z cennikiem. 

563AE139-DB15-4580-8422-F7BFE9BAC8E5.png

 

No to trochę nie za tanio chyba że ta final edition ma jakieś super wodotryski :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

6 minut temu, Michał W. napisał:

Fajny Ascent z mocnym silnikiem ale cena nie mała a zapewne po jakiejś „przygodzie”. ;)

https://www.otomoto.pl/oferta/subaru-subaru-ascent-limited-2018-rocznik-7-osobowy-4x4-ID6Daqsb.html

zajebista fura, szkoda, że jej u nas nie ma. Dziwne, przecież są pokraki jak Q7-8, X5-7 (z makabrycznym grillem), nawet obrzydliwy Bentley Bentayga... a Ascenta nie ma :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Infra napisał:

zajebista fura, szkoda, że jej u nas nie ma. Dziwne, przecież są pokraki jak Q7-8, X5-7 (z makabrycznym grillem), nawet obrzydliwy Bentley Bentayga... a Ascenta nie ma :(

 

a kto zrozumie jaki plan na europę ma dziś Subaru :) Strzelam że samo Subaru do końca nie wie. Niby auto z segmentu który się teraz bardzo dobrze sprzedaje a w ofercie brak. Może to te mityczne flotowe normy spalin.

Edytowane przez Tinuviel
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Michał W. napisał:

 

Niby fajny chociaż to chyba najsłabsze subaru "STI" w historii?  :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Szmiglo napisał:

https://www.otomoto.pl/oferta/subaru-subaru-ascent-limited-2018-rocznik-7-osobowy-4x4-ID6Daqsb.html#7582546b76

 

chyba pierwszy dostępny w Polsce Ascent. Cena olbrzymia. Strasznie mi się podobają. 

Idealny dla mojej rodzinki, ale jak wspomniałeś, cena odstrasza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Czarne_Koronkowe napisał:

 Czego wy się spodziewaliście? Skoro e-boxer kosztuje ~175 tysięcy to akcent z akcyza spokojnie powinien wjechać pod 240-260 tysięcy.

 

czy to jest nowy ascent z akcyzą sprowadzony przez firmę? Oczywiście ciut używany bo ocenie takie obostrzenia. Obstawiam, że jest to ascent z akcyzą i z licytacji ubezpieczeniowej. Wciąż mi dudni, że Subaru to jednak amerykańska Dacia i 240-260 tysięcy się nie wydaje. Na Skodę TAK ! Ale na Subaru?!?!?! :mrgreen:

 

obecnie taki Ascent 7 osobowy (to jest maks wersja) kosztuje nowy 45k$. Zaokrąglając w okolice 4zł wiadomo ile mamy. Ten jest bankowo po ubezpieczeniu, a cena nadal odstrasza. Zobaczymy co będzie jak zacznie się ich pojawiać więcej. 

 

Dla mnie idealny zastępca dla Outbacka...

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne wiele osób zacznie porównywać ten autobus do Citroena Grand Spacetourer czy Peugeota 5008, bo tamte też pomieszczą dużo. Tylko Ascent posiada 260 koni i jest jakby nie patrzeć konkurencją dla Audi Q7 z ceną na poziomie Q3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Szmiglo napisał:

brutto na rękę. Nie wiem. Taka cena widnieje na stronie Subaru USA. Nie wiem jak tam wyglądają kwestie podatkowe.

Na stronie USA podawane są ceny netto bo każdy stan ma swoje podatki i opłaty. Wiec zweryfikują jakaś informacje zanim ją wrzucisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Czarne_Koronkowe napisał:

Na stronie USA podawane są ceny netto bo każdy stan ma swoje podatki i opłaty. Wiec zweryfikują jakaś informacje zanim ją wrzucisz.

Bez agresji prosze. Przyznac sie do niewiedzy to rzecz ludzka i ja to uczynilem. Podalem cene z usa nie pisząc czy to netto czy brutto. Teraz juz bede wiedzial co i jak. Jak netto to drogi jak na subaru. Jak to jest ten co powyzej to z cena w Polsce kogos mocno ponioslo... 

Edytowane przez Szmiglo
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Szmiglo napisał:

Bez agresji prosze. Przyznac sie do niewiedzy to rzecz ludzka i ja to uczynilem. Podalem cene z usa nie pisząc czy to netto czy brutto. Teraz juz bede wiedzial co i jak. Jak netto to drogi jak na subaru. Jak to jest ten co powyzej to z cena w Polsce kogos mocno ponioslo... 

spoko, było bez agresji, ale przepraszam jeśli tak zabrzmiało :)

czy drogo? Czy ja wiem? - 60.000 zł na starcie? Do tego w zasadzie jedyny w Polsce? A czy właśnie w takim stanie nie importuje się aut z USA?

Edytowane przez Czarne_Koronkowe
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...