Jump to content

Znalezione na Allegro, Ebay itp ...

Recommended Posts

• Replies 14.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Nówka

Fake. Tie fighter nie mial napedu nadswietlnego, nie dajcie sie nabrac.

Posted Images

4 godziny temu, Michał W. napisał:

Jeśli ktoś ma wątpliwości, że Peugeot jest już klasą premium to mam na to dowód ;).

Takich rabatów nie dają na auta dla ludu.

https://www.otomoto.pl/oferta/peugeot-508-allure-180km-automat-od-reki-piekny-rabat-45950-zl-ID6CvYzx.html

I to jest okolica rozsadnej ceny za to auto.

• Upvote 2
8 godzin temu, Ayu napisał:

No, ze dwa miesiące już wisi. 

Ogłoszenie jest nowe i nie widziałem go wcześniej ale być może był na innych portalach. ;)

Tak czy owak spodziewam się szybkiej sprzedaży w czasach kryzysu mocy w Subaru to jeden z ostatnich szybkich na gwarancji.

10 godzin temu, Czarne_Koronkowe napisał:

Kto sprzedaje auto z takim przebiegiem...

Cytat

W razie pytań proszę o kontakt.
Pozdrawiam
Robert

jakiś Robert:P

• Haha 2
57 minut temu, Szizi napisał:

Witam, co sądzicie ? ktoś oglądał ? https://www.otomoto.pl/oferta/subaru-forester-ID6CMQeL.html?

przynajmniej ja sadze, ze to nie ten temat na to pytanie. tu masz caly dzial na takie zapytania https://forum.subaru.pl/forum/40-zakup-kontrolowany/

3 godziny temu, Tinuviel napisał:

Ucywilizować i będzie jak nowy yaris gr4, tylko szybszy :) Super autko, mam słabość do małych szybkich awd.

no niby super, pytanie tylko jak to przeszło przegląd techniczny ;) ???

4 godziny temu, Tinuviel napisał:

Ucywilizować i będzie jak nowy yaris gr4, tylko szybszy :) Super autko, mam słabość do małych szybkich awd.

Patrząc po filmikach to ta fura to dość kiepsko jeździ, już pominę wisko w tylnym dyfrze, a płytkę w przedni... Właściciel tego wynalazku pisał nawet do mnie żeby odkupić ode mnie moje gd, wydaje mi się, że to nieudany projekt, ale gdzieś czytałem że takie proto w nietypowych budach często okazują się klapą i krótko po budowie idą na sprzedaż bo nie spełniły oczekiwań... 

6 minutes ago, mly96 said:

Patrząc po filmikach to ta fura to dość kiepsko jeździ, już pominę wisko w tylnym dyfrze, a płytkę w przedni... Właściciel tego wynalazku pisał nawet do mnie żeby odkupić ode mnie moje gd, wydaje mi się, że to nieudany projekt, ale gdzieś czytałem że takie proto w nietypowych budach często okazują się klapą i krótko po budowie idą na sprzedaż bo nie spełniły oczekiwań... 

Rzeczywiście nie za ciekawie...

Za to ten GR4 wygląda bardzo ciekawie.

7 godzin temu, Michał W. napisał:

Reno 5 turbo :) Jedno z moich niespełnionch marzeń, szkoda że już tak ciężko znaleźć jakieś w fabrycznej specyfikacji, które nie kosztowałyby majątku.

W dniu 1.02.2020 o 18:31, dirkdiggler napisał:

Reno 5 turbo :) Jedno z moich niespełnionch marzeń, szkoda że już tak ciężko znaleźć jakieś w fabrycznej specyfikacji, które nie kosztowałyby majątku.

Moje również.... czasem przeglądam ogłoszenia, wiem kto na forum takie ma ale nie chce sprzedać. 

Godzinę temu, chojny napisał:

wiem kto na forum takie ma ale nie chce sprzedać. 

A to łobuz :)

8 godzin temu, Oczkoo15 napisał:

Definicja sleeper'a. Bo nie wygląda na bezwzględnego zabijakę. Jakby ściągnąć emblemat STi z klapy to po prostu zadbane Legacy SDB.;) Chyba zaczynam dorastać, bo coraz bardziej podoba mi się taki styl...

30 minut temu, DETT napisał:

Wiem, że nie Subaru, ale obracam się cały czas wewnątrz koncernu ToMoCo.

Powiem krótko -  szczękus opadus:

https://www.otomoto.pl/oferta/lexus-ls-400-long-ID6BzJ1z.html

Poniewaz od jakiegos czasu restauruje Lexa mialem kontakt z ludzmi ktorzy to ogladali. Podobno sa lepsze egzemplarze, ten jest akurat nietypowy-stad cena. 

Ten ma 15 tysięcy przebiegu. Jak to możliwe? Myślałem, że takie auta się kupuje, żeby bić nimi trasy.

No chyba, że to jeden z kilkunastu samochodów w garażu.