Skocz do zawartości

Znalezione na Allegro, Ebay itp ...


WRC fan

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=7784324994


Wysłane z mojego mądrego telefonu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Infra napisał:

Ale na kierownicy już dumnie świecą Plejady :D

 

Maska to jest mistrzostwo bo to Subarowa ale porzeźbiona żeby "pasować" do reflektorów z saaba.

 

Niestety z tymi autami jest problem żeby je utrzymać w oryginale. Widziałem już kilka z porzdami od hawka czy bloba. Nie mniej jednak jak reszta auta sprawna to cena rozsądna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Super! 2
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Fala napisał:

Jak byłem nastolatkiem to miałem plakat z takim. Marzenie wtedy i dziś :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Turbo napisał:

A ja zdecydowanie za takie pieniądze wolałbym coś z dużo nowszych roczników. Ale ja samochodami lubię jeździć, a nie gapić się jak stoją w garażu

To jest raczej oferta skierowana do tych co mają dwa lub trzy autka do jazdy codziennej a to na ładne letnie weekendy :) 

  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo że raczej mało kto kupuje 911 na daily, nie w tym rzecz. W te letnie weekendy również wolałbym nowszy model, ot po prostu - lepiej jeździ, lepiej wygląda (kwestia gustu, ale jednak), ma bardziej dzisiejsze wnętrze. Samochody na prawdę stosunkowo niedawno zaczęły przyjemnie wyglądać w środku - konsola, zegary itd

 

Np 911 z 90 roku:

1990_porsche_911_carrera_4_awd-pic-7747130675823317599-640x480.jpeg.7171f7c2f38fb086c82212b94ed9c0ae.jpeg

Dla mnie koszmar, ten design to pewni lata '60 pamięta.

 

Oczywiście wiem, że dokładnie to co mnie odrzuca, niektórych przyciąga - dlatego takie absurdalne ceny są za te starocie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Turbo napisał:

Wiadomo że raczej mało kto kupuje 911 na daily, nie w tym rzecz. W te letnie weekendy również wolałbym nowszy model, ot po prostu - lepiej jeździ, lepiej wygląda (kwestia gustu, ale jednak), ma bardziej dzisiejsze wnętrze. Samochody na prawdę stosunkowo niedawno zaczęły przyjemnie wyglądać w środku - konsola, zegary itd

 

Np 911 z 90 roku:

1990_porsche_911_carrera_4_awd-pic-7747130675823317599-640x480.jpeg.7171f7c2f38fb086c82212b94ed9c0ae.jpeg

Dla mnie koszmar, ten design to pewni lata '60 pamięta.

 

Oczywiście wiem, że dokładnie to co mnie odrzuca, niektórych przyciąga - dlatego takie absurdalne ceny są za te starocie :) 

Wnętrze faktycznie odstaje od dzisiejszych, choć stylistyka budy jest ponad czasowa :)

Z moich doświadczeń to wygląda tak, że jak już trzydziestka jest dawnym wspomnieniem to zaczynamy wspominać co nas kręciło jak mieliśmy 15 czy 20 lat - i akurat ten model wpisuję się w moje fascynacje motoryzacyjne z początku lat 90. Mimo to nie wiem jak dużą musiałbym mieć nadwyżkę w budżecie by kupić sobie takiego klasyka (prawdopodobnie olbrzymią)

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Turbo napisał:

Samochody na prawdę stosunkowo niedawno zaczęły przyjemnie wyglądać w środku - konsola, zegary itd

 

W sensie jak konsola do gier skrzyżowana z wibratorem? No, jak to jest definicja przyjemności w samochodzie to może faktycznie...

  • Super! 1
  • Haha 1
  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porsche to kult. Mialem przez chwile 993, bardzo miło wspominam, idealne na letnie wieczorne przejażdżki :) w dodatku kobiety i tak nie odróżniają czy to nowe czy stare. Porsche to porsche ;) tych których stać na klasyki i tak nie mają zbytnio czasu żeby nimi jezdzic, a cieszy ich swiadomosc posiadania w garazu takiego rarytasu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...