Jump to content

Znalezione na Allegro, Ebay itp ...

Recommended Posts

W dniu 10/10/2017 o 12:01, darecki napisał:

To ktoś zna widział  NSX o które pytam? warte uwagi? 

Dlatego pytam bo jest dla mnie cena mega atrakcyjna.... ceny na zagranicznych portalach zaczynają się od 250 tysia w górę

To auto mojego kolegi, pasjonata NSX'ów - egzemplarz ze zdjęcia był kupiony jako zabezpieczenie, potencjalny dawca części dla jego drugiego NSX'a w specu typowo wyścigowym. Przerzucił się jednak jakiś czas temu na CRZ od Wyszomirskiego bodajże więc z racji, że rozbicie mu już nie grozi to oba są na sprzedaż. Fajny egzemplarz ogólnie, przede wszystkim to oryginalna Honda a nie Acura ze zmienionymi znaczkami.

Ma jeszcze trzeciego, polifta niebieskiego w tardze, aktualnie oklejonego folią w zbliżony do oryginalnego, pomarańczowy kolor. Takie hobby ;)

Dżapanrejsingi zostały po wyścigowym, jak składali i testowali auto nie widzieli powodu by narażać na uszkodzenie felg za gruby hajs. Tym śmiga sobie po mieście często więc OEM felgi leżą pewnie pod kocem - tak jak napisał na aukcji: "Posiadam wszystkie oryginalne części do tego samochodu - możliwość przywrócenia do stanu 100% oryginalnego".

Właściciel ogólnie jak wspomniałem pasjonat, ani rozumu ani $$ mu nie brakuje więc wszystkie jego auta są bardzo zadbane. Nie ukrywam, że gdybym miał wolne środki to bym sam go przygarnął, bo od pierwszej przejażdżki się zakochałem w tym modelu.

Edited by nyndz
  • Replies 14.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Nówka

Fake. Tie fighter nie mial napedu nadswietlnego, nie dajcie sie nabrac.

Posted Images

1 minutę temu, Herostrates napisał:

Cały komplet foteli i kanapa z Forestera STI - ja swoje kompletowałem przez kilka lat a tu na allegro taka okazja :)

http://allegro.pl/fotele-lewy-prawy-kanapa-subaru-forester-sti-komp-i6995421301.html

Ciekawe czy występowały takie w skórze, bo wymieniłbym u siebie sam przód na coś lepiej trzymającego, ale wolałbym z pewnych względów zostawić skórę

Fotele kubełkowe występowały w wybranych wersjach WRX STI np spec d (wraz z grzaniem i poduszkami bocznymi) :)

Edited by Herostrates
  • Upvote 1
W dniu 11.11.2017 o 21:32, tedimy99 napisał:

Bardzo podoba mi się ten patent z obejściem problemu rejestracji auta z Japoni. Wprost się nie da, ale jak przepchniesz przez UK to już spoko i możesz rejestrować w PL.

7 minut temu, tomi79 napisał:

Mam okazję kupić imprezę z 2000 roku w wersji 20th anniversary , co myślicie posiada ona większą wartość niż normalna wersja czy to bez znaczenia ?

GT? czy taką?

http://ipocars.com/vinfo/subaru/impreza_2_0_20th_anniversary__wheel_2_hd__air-2000.html

To - poza naklejkami ZTCP żadnyh różnic nie ma - może halogeny w standardzie czy cos takiego było

No ale to wszystko nie czyni tej imprezki wyjątkową ;)

• Like 3
10 minut temu, Tinuviel napisał:

czym sti sie rozni od gt-ka i spec-b z 2.5T ?

1.Silnik - 2.0T 265/280KM

2.Hamulce Brembo

3.Inne zawieszenie, amortyzatory STI, rozpórka, stabilizatory STI itd.

4.Cały pakiet spojlerów i dokładek

5.Fotele alcantara + skóra z nadrukiem STI

6.Pełny wypas we wnętrzu, często audio Mcintosh

7.Limitowana wersja tylko 600 sztuk

8.I pewnie dużo, dużo więcej rzeczy o których niestety nie wiem :o

W dniu 25 listopada 2017 o 09:45, Oczkoo15 napisał:

1.Silnik - 2.0T 265/280KM

2.Hamulce Brembo

3.Inne zawieszenie, amortyzatory STI, rozpórka, stabilizatory STI itd.

4.Cały pakiet spojlerów i dokładek

5.Fotele alcantara + skóra z nadrukiem STI

6.Pełny wypas we wnętrzu, często audio Mcintosh

7.Limitowana wersja tylko 600 sztuk

8.I pewnie dużo, dużo więcej rzeczy o których niestety nie wiem :o

- Inna turbina - w 2.0GT STI jest twinscroll, a co za tym idzie inny kolektor wydechowy 

- Amory to Bilstein ale różowe STI sprężyny

- Inny wydech z tyłu (4 końcówki)

Auto cudo, do idealnej konfiguracji brakuje w tym egzemplarzu manualnej skrzyni 6 biegowej STI

Tutaj np. taki do sprowadzenia ale z 6MT :)

https://www.japan-partner.com/car-auction/view/SUBARU/LEGACY/tqRkJAiAJkgboo/auction-car.html#mainContent

Edited by Herostrates
  • Upvote 1
  • 2 weeks later...