Skocz do zawartości

Znalezione na Allegro, Ebay itp ...


WRC fan

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Tak wlasnie jest. I dlatego ten uklad jest bardzo skomplikowany. Dalece bardziej niz w konkurencyjnym Galancie/Legnum VR4 gdzie sa dwie turbiny w ukladzie parallel. Przy probie przekladki lub wpychanie tego silnika do budy prawostronnej rodzi sie (czesty dosc) problem z kolumna kierownicza i serwem wypadajacym w miejscu jednej z turbin. Zatem proba adaptacji tego auta do naszego ruchu wiazalaby sie z powazna ingerencja w uklad doladowania.

Ale woz jest ogolnie ekstra. Do pelni radosci brakuje mu chyba tylko zagarow BFM i guzikow do zmieniania biegow na kierownicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam tego lata jechałem sobie przez miasto i na po posesji jednego z domów w moim mieście stało właśnie coś w kombi z długa lotka.Nie chciałem zatrzymywać się by nie robić "siary" kręciłem się tak parę razy zobaczyć co to za marka. Bo auto wyglądało prze po prostu prze prze przekozacko!!!!!

Byl to Legnum na blachach EL Biale! 

Potem spotkałem się  na auto bani w niemczech gdzie czeto jeżdżę tez białe, ale na blachach niemieckich , jechałem honda :) koleś mnie wypatrzył i no wiadomo jak się zaczęło :)

Szans nie miał, ale fajnie było zobaczyć Go w ruchu,po całej akcji  pomrugaliśmy sobie światłami w ramach szacunku do siebie i każdy pojechał swoja droga :)

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Co on ma na tylnej szybie? - Jakieś anteny, przeciwrakietowy system ochrony aktywnej, czy ki czort? ;)

Edytowane przez Kambol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podejrzewam, że oryginalne japońskie analogowe czujniki parkowania.

 

Prędzej to anteny GPS i do odbioru naziemnej TV. W opisie stoi "akcesoryjna nawigacja z tunerem TV". ;)

 

 

Pamiętam tego lata jechałem sobie przez miasto i na po posesji jednego z domów w moim mieście stało właśnie coś w kombi z długa lotka.Nie chciałem zatrzymywać się by nie robić "siary" kręciłem się tak parę razy zobaczyć co to za marka. Bo auto wyglądało prze po prostu prze prze przekozacko!!!!! Byl to Legnum na blachach EL Biale!

A tak. Był niedawno na sprzedaż za ok. 25k. Z wprawionym wnętrzem z wersji Nardi - to ładne, jasne, z niby-drewnem. Tylko standardowo sterowanie szybami zostało po stronie pasażera. :P

 

Ten jest przełożony jakby lepiej, ale stan wydaje mi się nie tak miętowy jak tego z blachami EL:

http://otomoto.pl/oferta/mitsubishi-galant-legnum-vr4-twin-turbo-280km-ID6yuhn1.html

Razi mnie tylko wstawienie zdjęć tak fajnego auta na kapciu i pustym bakiem. Ale cena za to niższa.

 

Legnum też mi się podoba z wyglądu. Ze wszystkich wagonów plasuje się tuż za Legacy IV. Potem Stagea, długo nic, Legacy III i Legacy II, jeszcze dłużej nic i dopiero cała reszta peletonu prowadzona przez Volvo 850 i Dodge'a Magnum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz tylko co jest najgorsze w legnumie?

Brak części zamiennych.

Z tym sterowaniem to plus i minus. Minus wiadomo, natomiast plus to ze nie schrzaniono raczej elektryki.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz tylko co jest najgorsze w legnumie?

Brak części zamiennych.

Z tym sterowaniem to plus i minus. Minus wiadomo, natomiast plus to ze nie schrzaniono raczej elektryki.

Nigdy nie wgłębiałem się w temat utrzymania Legnuma w naszych warunkach. Sądziłem że w materii silnikowej można korzystać z rzeczy dla GTO/3000GT, a jeśli chodzi o układy napędowy, hamulcowy i zawieszenie to LanEvo i Eclipse GSX.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

''dołożone do auta zostało 11000 tysięcy'' i wystawiają za 28500 zł. 

 

podsufitka ciekawa :)

No tapicer to dał ognia ;)

Jako jakaś demówka na targi to czemu nie- mówie o tapicerce.

Fele chyba średnio oryginały a poza tym troszke krzywe ;)

Od zawsze moim marzeniem było Subaru.........a w moim wieku pora marzenia spełniac...oczywiscie jest obawa przed wysokimi kosztami utrzymania ale ten  WRX  ładny.....oczywscie przebieg jakis dziwny ale mimo to zacny

wychodzi 10 tysi na rok, w sumie jesli uzywany jako auto dla przyjemności ,lub po prostu osoba nie robiła duzych przelotów ,bo nie miała po co to przebieg w miare realny.

Ja mieszkam w 40tys mieście ,praca-dom-zakupy,czasem jakiś wylot w traskę i rocznie się robi 10-15 tys km.

Poza tym WRXa nie kupuje osoba ,która potrzebuje auta do rocznych 50 tys przelotów ;)

Gdyby to było 60 tysi to by coś śmierdziało ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

To jest złe na tak wielu płaszczyznach że nawet nie wiem gdzie zacząć o.O Perełka, no perełka. 

 

Na wykopie już prawie rok temu z tego cisnęli:

 

http://www.wykop.pl/link/2968979/janusz-motoryzacji-w-formie/

 

comment_X5o1utdnbxLfsVJZAq5L6rXJPx9aV1AK

 

edit:

 

Widzę że ceny też totalnie losowe:

http://otomoto.pl/oferta/porsche-944-zamiana-na-anglik-ID6yqRVl.html

 

znalazł sie właściciel :)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba trochę porobić od strony mechanicznej aczkolwiek karoseria jest zdrowiutka. Dwa elementy lakierowane błotnik tył lewy(200 mikronów) i więcej klapa tył. Reszta prawdopodobnie oryginał.(naprawy w Japonii)

Za aktualną cenę jest samochód naprawdę godny uwagi. Idą Święta i jest świąteczna cena :D

Edytowane przez BartCars
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

To jest złe na tak wielu płaszczyznach że nawet nie wiem gdzie zacząć o.O Perełka, no perełka. 

 

Na wykopie już prawie rok temu z tego cisnęli:

 

http://www.wykop.pl/link/2968979/janusz-motoryzacji-w-formie/

 

comment_X5o1utdnbxLfsVJZAq5L6rXJPx9aV1AK

 

edit:

 

Widzę że ceny też totalnie losowe:http://otomoto.pl/oferta/porsche-944-zamiana-na-anglik-ID6yqRVl.html

znalazł sie właściciel :)

To się król cygański oburzył. Buahahaha :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

To jest złe na tak wielu płaszczyznach że nawet nie wiem gdzie zacząć o.O Perełka, no perełka. 

 

Na wykopie już prawie rok temu z tego cisnęli:

 http://www.wykop.pl/link/2968979/janusz-motoryzacji-w-formie/

 comment_X5o1utdnbxLfsVJZAq5L6rXJPx9aV1AK

 

edit:

 

Widzę że ceny też totalnie losowe:http://otomoto.pl/oferta/porsche-944-zamiana-na-anglik-ID6yqRVl.html

znalazł sie właściciel :)

To się król cygański oburzył. Buahahaha :)

Patologia i klienci więzień w wirtualnym świecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...