Skocz do zawartości

Znalezione na Allegro, Ebay itp ...


WRC fan

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

''dołożone do auta zostało 11000 tysięcy'' i wystawiają za 28500 zł. 

 

podsufitka ciekawa :)

:biglol:

I dalej nie jeździ jak Sti ...

Wersja remizowa :D

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmiechy śmiechami, ale to mi przypomniało ta grę:

Juiced-win-cover.jpg

Model jazdy był fatalny, ale było sporo aut do wyboru, dość rozbudowany tuning mechaniczny i wizualny. A najlepsza była opcja wymiany fabrycznego radia na jakiś wypaśny model Apline lub Kenwood . Co nie miało żadnego celu. Żadnego.

:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Śmiechy śmiechami, ale to mi przypomniało ta grę:

Juiced-win-cover.jpg

Model jazdy był fatalny, ale było sporo aut do wyboru, dość rozbudowany tuning mechaniczny i wizualny. A najlepsza była opcja wymiany fabrycznego radia na jakiś wypaśny model Apline lub Kenwood . Co nie miało żadnego celu. Żadnego.

:lol:

 

Jeśli sie nie mylę to grałem chwilę. I jeśli dobrze pamiętam to były wyścigi na 1/4 i przerabiałem Golfa III :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Golfa III nie było, był IV i New Beetle :P

 

Model jazdy był taki, że autami z poziomu VIII (najsłabszego) jeździło się spoko, na kierownicy nawet te z VII i VI czasem się udało ogarnąć. Ale niczego powyżej :P Potwory z I poziomu często rozbijały się na 1/4 mili :P

Dowcip polegał na tym, że amerykańskich aut to tam nawet AI nie ogarniało - starymi Camaro czy Mustangami kręcili "bączka" na każdym zakręcie... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie strasznie irytowało ,że model jazdy był w duchu "jeden błąd i handicap nie da Ci wygrać". Jakoś nie trawie gier gdzie trzeba mieć cały czas gaz w podłodze...

ale z kolei pamietam wyścigi "gamble" ,gdzie można było bardzo łatwo stracić auta i mase kasy. Przestałem grać własnie gdy przegrałem 3 fury pod rząd (wcześniej skutecznie je wygrywając na tej samej zasadzie).

jakoś nie lubie gdy widze jak algorytm poziomu trudności oszukuje "jawnie". Moim ulubionym przykładem jest chwilowa zmiana masy samochodu przeciwnika- najlepiej to widać w NFS, szczególnie pierwszym undergroundzie, gdzie zdarzało sie ,że jadąc w zakrecie na nitro wyprzedzało cie auto po zewnętrznej, by pare metrów dalej magicznie wyhamować do twojej prędkości...

futuramafry.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację. Ponadto ma chyba (?) nieoryginalny lakier.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

niech mnie ktoś poprawi ale chyba po naszych drogach nie można się takim autem poruszać? 

 

 

Z tego co wiem to nie można ze względu na opony które wystają poza obrys auta ale to można załatwić dokładkami takimi jak ma np. ta tigra kilka postów wyżej. Nie wiem czy jest jakiś paragraf na brak maski :P Pewnie coś się znajdzie;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nie wiem czy jest jakiś paragraf na brak maski Pewnie coś się znajdzie;) 

 

był jakiś zapis odnośnie właśnie wystających gaźników. Pieszy w przypadku potrącenia ma duże szansę zejść na miejscu ale nie wiem czy coś się może nie zmieniło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...