Skocz do zawartości

Znalezione na Allegro, Ebay itp ...


WRC fan

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

 

 

Czytam i niewierze! :-) http://otomoto.pl/of...y-ID6ykzzB.html

 

Jakbyś czytał, to byś wiedział, że już było kilka postów wcześniej   ;) 

 

 

 

 

ten były forumowicz odsyła "napalonych" z impetem

 

Wierzę na słowo, chociaż ludzie z reguły chcą sprzedać auto, a nie sprzedawać.

 

 

@@Crazy_Ivan,  Nieźle Ci musiał podpaść. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

@Crazy_Ivan, Nieźle Ci musiał podpaść.

 

Robił mi UPG. 3 razy po kolei . Przy tej okazji wymienił też turbo. Oczywiście za wszystkie podejścia wziął kasę, a na koniec okazało się, że "sam nie miał czasu, ale jego dobry znajomy to robił". Auto zabrałem i w następnym warsztacie jedną ze szpilek głowicy chłopaki wykręcili palcami ;)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Nie można Elkowi odmówić bogatej wiedzy na temat marki. Wielu tutaj pomógł swoja rada i otwarta postawą szczególnie w dziale technicznym . Więc nie ucierajcie sobie Nim gęby podczas Jego nieobecności bo przez wiele lat był istotna częścią tego Forum i u wielu ma szacunek .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja opisuję swoje doświadczenia nie z internetu, tylko realne. Elek brał ode mnie pieniądze, kilka razy za tę samą naprawę, która ostatecznie nie została wykonana, a po fakcie poinformował mnie, że nawet sam tego nie robił. Auto oddawałem jemu i na owej wiedzy o której piszesz miała bazować naprawa. To nie "wycieranie (to chyba miałeś na myśli, bo ucierać można warzywa) gęby", tylko przestroga dla innych ;) 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.adrenalinemotorsport.pl/aktualnosci/n,na-sprzedaz-impreza-wrc-z-1997-roku-nalezaca-do-colina-mcrae

 

 

Takie rodzynki można kupić, wystarczy tylko być szejkiem lub skreślić 6 w Lotka  ;)

 

 

Oglądałem z bliska, ale akurat nie miałem przy sobie drobnych. ;)

 

 

20150516_120420.jpg

 

20150516_120352.jpg

  • Lajk 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Oglądałem z bliska, ale akurat nie miałem przy sobie drobnych.

 

Pewnie nie chce się sprzedać nie ze względu na cenę, tylko ludzie marudzą, że upalany i brał udział w rajdach  :biglol:  :biglol:  :biglol:

Bo często słyszę jak ktoś pisze, że kupi nieupalane Subaru, co wg mnie nie ma za dużego sensu, bo chyba po to te samochody w końcu są  :P

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

STI są zagazowywane,tylko na codzień nie sprzedawane :)

Obecnie przy cenach aLPaGi rzędu 1,50-1,60 niech taki STI (niezależnie od generacji) zezre na spokojnie (nie mówimy o upalaniu,ale tez nie o totalnym eko) w mieście 20 litrów gazu ,to wychodzi nam ok.30-32 zł na setke ,czyli tyle co za 8 litrów ropy ,co to w miescie wychleje na dzień dobry kiazy TDI,czy HDI ,a jednak róznica w jeździe ciutkę inna ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że na co dzień. Od razu zaznaczam, że nie jestem przeciwnikiem gazu, bo sam mam w WRX'ie. Po prostu zastanawiałem się czy ten silnik słabo znosi gaz, bo nie widziałem lanosów z LPG.

Chyba raczej kierownicy źle znoszą szydercze spojrzenia na stacji jak podtlenek lpg tankują  :biglol:

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wiem, że na co dzień. Od razu zaznaczam, że nie jestem przeciwnikiem gazu, bo sam mam w WRX'ie. Po prostu zastanawiałem się czy ten silnik słabo znosi gaz, bo nie widziałem lanosów z LPG.

Chyba raczej kierownicy źle znoszą szydercze spojrzenia na stacji jak podtlenek lpg tankują  :biglol:

 

 

nie zauwazylem, natomiast zazdrosc przy kasie juz nieraz ;)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Oj tam oj tam za taką cenę można brać i się bawić w remonty i spawania, albo wymienić skrzynię i upalać  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nasi sąsiedzi mają również fioła na punkcie: http://habarovsk.dro.../21435519.html 

 

Najgorsze jest to, że w ten samochód jest wpakowane tyle pieniędzy, a wg mnie to dalej agrotuning pod względem wizualnym.

Nie wiem czym kierują się tacy magicy, ale mam nadzieję, że to ich pierwsze i ostatnie projekty... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...