Skocz do zawartości

Znalezione na Allegro, Ebay itp ...


WRC fan

Rekomendowane odpowiedzi

No o tym wiem, że przekladka jest niemożliwa, no ale to i tak rzadki samochód... Ile według Ciebie może być warty? ;)

Niestety, ale tyle, ile ktoś jest skłonny za niego dać. A jako że w Polsce nie mamy zbyt wielu pasjonatów bardzo szybkich, torowych (z powodu niemożności przełożenia) JDM'owych Legacy... to cena leci w dół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Kurczę :/ to wspaniały wóz...

Jest kilku takich zapaleńców na tym Forum (WueM, patrzę na Ciebie :P), którzy przygarnęli by takie GTB dla samych JDM'owych "fruktów". Rynek na stare Gacki jest jednak na tyle słaby, że raczej ciężko o taką osobę. Z drugiej strony, skoro obecnie da się Skyline'a GT-R przełożyć na LHD z zachowaniem TwinTurbo... ale nadal pozostaje kwestia tego, że to Legacy - auto, które nigdy statusu kultowości Imprezy nie miało, i temu zainteresowanie egzotycznymi, JDM wersjami jest znikome.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, ja tylko przypadkowo znalazłem to ogłoszenie :)

szkoda, że nie da się przełożyć kierownicy.. to jest jedyna rzecz, która mi przeszkadza w tym aucie

 I have installed a JDM spec TT motor on my Legacy wagon. The install was a real pain. Since this is for a RHD drive car originally, the swap to the LHD legacy was a major fitment problem. The smaller turbo on the now driver side hit the brake booster, steering column. I had to fabricate a new up pipe and down pipe just to clear the LHD components.

Vide: http://forums.nasioc.com/forums/showthread.php?s=&threadid=216714

 

Tak więc - da się. Zapewne z workiem zielonych wszystko się da :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BelegUS, Wiedziałem, ze zostanę przywołany do tablicy i już służe (lub też nie) odpowiedzią :)

Autko Mi znane (tzn. osobiście widziałem je raz) a także z obserwacji po róznych ogłoszeniach itp...jak widac na załączonych fotach- autko słuzyło do "zabawy"...W jaki sposób było traktowane przed i po takich pojeżdżawkach..tego nie wie nikt :)

Oczywiście, ze bym je przygarnął...Ponieważ cenę uważam za bardzo dobrą- jako bogatego dawcę fajnych grató :)

Jeśli tylko sprzedam te Swoje mega rzadkie pudełko to właśnie czegoś takiego będę szukał- jednakże tak jak napisane wielokrotnie...Autko nie do przełożenia za "normalne" pieniądze...W Moich rękach raczej poszłoby jako dawca dóbr wszelakich do europejskiego legasia :)

 

Chcesz rodzynka? pisz do Mojego dobrego kolegi Malina555 na "drugim" forum...Często ma takie sztuki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

http://allegro.pl/subaru-impreza-sti-z-lpg-prins-full-opcja-ideal-i4906882260.html

 

Raju za +/- tyle sprzedał takiego bloba NA z symbolicznym przebiegiem, ale tu cenę robi za to pakiet STI :D.

Kurna, żeby chociaż kiera i stołki były zmienione... ;)

 

 

I kurnik by sie zdał ;) Duuuzo mu brakuje ;) cena ździebko duża .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...