Skocz do zawartości

Znalezione na Allegro, Ebay itp ...


WRC fan

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

 

Przed licytacją można pojechać go pooglądać na parkingu ;)

 

Można go obejrzeć, jak komornik jest norlmalny to go odpali i pokaże jak pracuje, ale do ASO nie pozwoli pojechać :) Ogólnie kupuje się to co widać + dość konkretna opinia rzeczoznawcy. Podany jest Vin, można próbować dowiadywać się historii auta. Minus jest taki, że gotówkę trzeba najczęściej zaraz po licytacji położyć na stół.

Edytowane przez Premo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie czy gosc, ktoremu komornik odebral auto mial na serwis.. :unsure:

 

EDIT: w sprawie skradzionego Hawka

Kamil (wlasciciel auta) wczoraj napisal na kresce:

 

Wczoraj wychodząc z komisariatu oddzwoniłem na numer który wcześniej do mnie dzwonił , jakiś młody chłopak zapytał czy ja udostępniałem no więc potwierdziłem że tak więc stwierdził , że chyba widział moje auto ale musiałby podejsć w to miejsce i sprawdzić tak więc po 15 minutach oddzwonił że stoi przed autem i wszystko sie zgadza , poprosiłem go żeby poczekał że zaraz podjedzie policja i zeby im przez tel wytłumaczył gdzie ono stoi , w międzyczasie zadzwoniłem do kolegi brata i on z kuzynem pojechali sprawdzic czy to auto tam stoi , i jak podeszli spradzić panowiew kominiarkach z pistoletami uzali ich za złodziei zakuli w kajdanki i wzięli na komende , po wyjasnieniach wypuścili , ja jak tylko sie dowiedziałem pojechałem do Zielonej złożyłem wyjaśnienia i pojechaliśmy na ogledziny auta tam okazało się że przedni zderzak jest lekko uszkodzony i z tyłu też im się gdzieś dotknęło , suma sumarum chłopaki sobie pojeździli ukradli mi latarke maglighta i zostawili auto między blokami.

No i o to cała historia

 

elegancko! B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boszsz, jakie to proste, a ludzkość myśli nad tym od stuleci B)

heh rzeczywiście B)

BartZ Ty opatentujesz czy ja? :D

 

Szczególnie wesoło - żeby nie powiedzieć dwuznacznie - wygląda słowo inveNter na końcu ogłoszenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

a wrzuć proszę cenę na pw bo się doczytać nie mogę na tej tablicy...

 

600 zł. Tyle co za nową:

 

http://www.forum.subaru.pl/index.php?/topic/65737-zapisy-na-kurtke-platinum-subaru-rally-team/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... i jeszcze kawałek historii:

http://www.ebay.co.u...=item3a859bdfe4

Wow! Do buga... :huh:

Wyobraź sobie, że z myślą o Tobie wrzucałem tego linka :) . Cena póki co jest BARDZO kusząca. Nawet jeśli nie zakładać na auto, to jednak jest to kawał rajdowej historii!!!! A jak byś jeszcze spróbował założyć na auto, to ho hooo, wszystkie rally fanki by Ci siadały na zderzaku, o ślinieniu nie wspominając :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...