Skocz do zawartości

Znalezione na Allegro, Ebay itp ...


WRC fan

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

 

4x4,biturbo,masa elektroniku-tutaj do dopiero ma sie co psuć :twisted::twisted:

Kumpel miał safrane-przyznaję wygodna fura,ale psuła sie na potęgę,ja miałem Lagunę I i też odbieram to auto,jako stworzone do tego aby czynic człowieka sfrystrowanym..

 

Co do samego safrane-coś mi ta masa siatki w zderzaku pachnie wieśtuningiem,aniżeli fabrycznym wypustem :shock:

 

-- Cz sie 02, 2012 10:42 am --

 

Jeżeli podane parametry są choć w 80% prawdziwe to musi to nieźle zasuwać, a przy okazji niezły sleeper

http://otomoto.pl/volkswagen-golf-r32-r ... 55591.html

 

orzesz-ku! Nawet 60% tej mocy zagina czasoprzestrzen w golfie :wink: Bardzo cicho-ciemny. Mozna sie naciac...

 

wpisałem rothe w google i faktycznie firma robi wszelkie auta z grupy VAG i mają różne 580KM A3 czy 550KM Golfa VI..

W tym z ogłoszenia to nawet felga grzeczniutka;)

A co tam macie z youtube golfa na hamowni:

 

-- Cz sie 02, 2012 11:03 am --

 

1.6L i 120 kucy :shock:

Pewnie dzieki wlotowi na masce i podtlenkowi lpg :twisted:

 

http://allegro.pl/subaru-impreza-1998r-i2531182356.html

 

 

DZWONIŁEM PRZED CHWILĄ DO GOŚCIA :mrgreen::mrgreen:

Więc tak,cała moc jest uzyskana z chiptuningu,na hamowni pokazało nawet 136KM,ale sprzedający stwierdził,że bajek pisać nie będzie.

Sam tuning wykonany w Szwajcarii.

Druga historia:Gaz zakładany w Polsce,ale gazownik powiedział,że sekwencja dobrze chodzic nie będzie więc wrzucił normalną instalacje starej generacji,a nie sekwencje i auto jeżdzi miodzio.

Tyle wiem z rozmowy przez telefon;)

To kto bierze?

 

Nasuwa mi sie pyatnie,skoro mozna z 90KM na 136KM na samym programie machnąć,to kto z mojego 116KM zrobi,np.ze 150 kucy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

frisco napisał(a):

1.6L i 120 kucy

Pewnie dzieki wlotowi na masce i podtlenkowi lpg

 

http://allegro.pl/subaru-impreza-1998r-i2531182356.html

 

 

DZWONIŁEM PRZED CHWILĄ DO GOŚCIA

Więc tak,cała moc jest uzyskana z chiptuningu,na hamowni pokazało nawet 136KM,ale sprzedający stwierdził,że bajek pisać nie będzie.

Sam tuning wykonany w Szwajcarii.

Druga historia:Gaz zakładany w Polsce,ale gazownik powiedział,że sekwencja dobrze chodzic nie będzie więc wrzucił normalną instalacje starej generacji,a nie sekwencje i auto jeżdzi miodzio.

Tyle wiem z rozmowy przez telefon;)

To kto bierze?

 

Nasuwa mi sie pyatnie,skoro mozna z 90KM na 136KM na samym programie machnąć,to kto z mojego 116KM zrobi,np.ze 150 kucy?

 

nie no to trza się spieszyc bo jeszcze ktos zwędzi sprzed nosa taką okazję :twisted:

 

hemi112 z twojego mozna spokojnie zrobiś nie 150 a 211, a moze nawet 218 kucy :mrgreen:

 

Wystarczy tylko turbo zamontować:) tu był taki jeden przypadek z allegro, gdzie koleś dawał turbo w komplecie... (post Dehnela troche wyżej) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem wiem,ale zadzwoniłem tutaj i się okazało,że hebel,tłoczki z STi więc rewelacyjnie hamuje :)

Na pytanie czy jak sie tarcze czy też klocki skończą to mogę zamienić na normalne,a nie bulić kosmiczne jak do STi dowiedziałem się że hula to i to :shock:

Generalnie podniesienie mocy o 1/3 z samego programu (90/120 albo i 136) w takim benzyniaku to rewelacja :shock: :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem wiem,ale zadzwoniłem tutaj i się okazało,że hebel,tłoczki z STi więc rewelacyjnie hamuje :)

Na pytanie czy jak sie tarcze czy też klocki skończą to mogę zamienić na normalne,a nie bulić kosmiczne jak do STi dowiedziałem się że hula to i to :shock:

Generalnie podniesienie mocy o 1/3 z samego programu (90/120 albo i 136) w takim benzyniaku to rewelacja :shock: :shock:

 

he, no i po co w ogóle robić swapa z 2.0 na 2.2 jak mozna zrobić dobry szwajcarski czipcjuning i też masz 136 kucy :mrgreen: a do tego OC tańsze za 1.6 :twisted:

 

ja akurat ekspertem nie jestem, tym bardziej w sprawie hamulców, ale STI to STI, a 1.6 z STI to "po mojemu" wspólnego nie ma za dużo. Może budę i kilka śrubek :?: Ludzie szukający subaru też raczej wiedzą czego szukają konkretnie i takie brednie tylko bardziej zniechecają. To pewnie nawet nie ma awd tylko fwd. Pytanie nasuwa sie samo - po co tak ściemniać i kit wciskać???

 

Po zdjęciu tych wiejskich naklejek auto by wygladało nawet całkiem całkiem, ale obawiam sie że sprzedający celuje w konkretny segment rynku...ten którego przedstawiciele lubią dużo "zejefajnych" naklejek, wielkie spojlery i przycieranie asfaltu :roll:

 

Ja tam wolę trochę bardziej cichociemnych :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pytanie czy jak sie tarcze czy też klocki skończą to mogę zamienić na normalne,a nie bulić kosmiczne jak do STi dowiedziałem się że hula to i to :shock:

 

tja, w wolnym ssaku też miałem hamulce z turbo...dwutłok ;)

 

Oddal się w kierunku zachodzącego słońca :twisted:

 

ale o co chodzi ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...