Skocz do zawartości

Znalezione na Allegro, Ebay itp ...


WRC fan

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

da się ale aktualnie auto nie ma dowodu rejestracyjnego, żeby go zdobyć trzeba zrobić vic test (diagnosta sprawdza czy auto nie jest przeszczepem), no chyba że wszystko jest już porobione a auto kategorię miało przyznaną wcześniej bo na zdjęciach nie widać żeby było uszkodzone (chociaż niby napisy na szybie są, ale znowu wynikało by że ma kat. D, a wtedy nie trzeba robić testu. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samochod z kategoria C jest do rejestracji ?

 

Jak juz koledzy pisali. Da sie, ale po VICu. Co ciekawe, sprzedajacy nie pisze jak bardzo (i ze w ogole) auto bylo walone. Wlasciwie nie musi byc po wypadku "blacharskim", moze byc po powodziowe, albo po innej katastrofie. Z tym ze Cat C to juz dosyc powazna sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samochod z kategoria C jest do rejestracji ?

 

Jak juz koledzy pisali. Da sie, ale po VICu. Co ciekawe, sprzedajacy nie pisze jak bardzo (i ze w ogole) auto bylo walone. Wlasciwie nie musi byc po wypadku "blacharskim", moze byc po powodziowe, albo po innej katastrofie. Z tym ze Cat C to juz dosyc powazna sprawa.

ja wiem czy taka poważna... w starych autach do których są drogie części (Subaru) a które są po prostu stare może to być jakaś pierdoła... bo kat. C oznacza że ubezpieczalni nie opłacało się tego auta naprawiać. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może to być jakaś pierdoła... bo kat. C oznacza że ubezpieczalni nie opłacało się tego auta naprawiać.

 

Pierdo£a, to raczej cat D. Spekulowac mozna w nieskonczonosc, chodzilo mi bardziej o to, ze autku jednoak COS bylo/jest i warto o tym napisac w ogloszeniu.

 

A jak by tak ją wziąć na swapa do Błękitnej???

 

Super pomysl w pasztetowych pieniazkach!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś kiedyś szukał lusterek w sensie szkieł ewentualnie wkładów to ten koleś to magik

http://allegro.pl/subaru-impreza-2007-sf-wklad-szklo-lusterka-l-i2216932224.html

w kanciapie wielkości kiosku ma po 10 lusterek do każdego modelu z każdego rocznika-z wymianą płaciłem 40 PLN a w serwisie Pilkingtona powiedzieli mi coś w ten deseń "oooo panie ja nie próbuję bo to elektryczne lusterka, Impreza (dziwne westchnięcie) zepsuję i co? Nie wypłacę się bo nawet panie nie wiem gdzie szukać części do niego" a tutaj (najprawdopodobniej) żona z opalarką i 2 minuty i wymienione :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...