Jump to content
WRC fan

Znalezione na Allegro, Ebay itp ...

Recommended Posts

Dla mnie generalnie te wszystkie chondy szybkie są, pewnie przez ten hałas. Na lewym CRX Vtec i ITR zawsze przerażały mnie jak cholera.

chondy

:mrgreen:

kontenera te Hondy nie zholuja, ale szybkie i wsciekle to one sa

Tak jak mój maluch sprzed 15 lat - jak go rozpędzałem do 100 km/h miałem wrażenie, że zaraz odlecę :mrgreen:.

a ja tam daje glowe, ze na te 300KM w Hondzie trzeba by wystawic co najmniej Evo GT400 :twisted::mrgreen:

na prostej
wystarczy na suchej nawierzchni. ja tam zawsze slabosc bede mial do silnikow z Type R. pamietam, ze Dominik zalozyl turbine do CTRa, a ten przy 0,9Br wyplul 495KM :twisted: moja zabcia nie daje rady CTRowi juz od 260KM.

Taaa... może on i ma 300 koni, ale te 280 Nm trudno nazwać powalającym momentem :twisted: .

Teraz, to się podłożyłeś jak klasyczny Czesław podniecający się wysokim momentem turbodiesli. Tak, jakbyś nie wiedział, że sama wartość momentyu zbyt wiele nie znaczy 8).

szybki CTR

Zależy co kto lubie. Za prawie te same pieniądze można mieć kilka lat młodsze STI... :roll:

szybki CTR

Zależy co kto lubie. Za prawie te same pieniądze można mieć kilka lat młodsze STI... :roll:

Ale ta Honda jest fajna i się mocno wyróżnia a byle jakie STI juz nie ;):lol:

Ale ta Honda jest fajna i się mocno wyróżnia a byle jakie STI juz nie

Zależy co kto lubi.... Ja patrzę bardziej racjonalnie: niezawodność fabrycznych rozwiązań, napęd 4x4, bezpieczeństwo, itd. :mrgreen:

http://moto.allegro.pl/item438149087_su ... nikat.html czarny Type R piekne auto było jak Hołek je posiadał ciekawe za ile chce go sprzedać obecny właściciel bo samochód ogólnie raczej w dobrym stanie nie jest z tego co słyszałem silnik ze skrzynią są od nowego STi,buda chyba tez nie miała lekko :roll: Jestem ciekawy czy ktoś go łyknie czy będzie stał jak srebrny(czy jakiś takiś złoty on był :wink: )Type R za 70 tys. który miał przekładne w polskim prodrivie,podobno był w idealnym stanie choć powstało wiele wersji na jego temat i wkońcu nie wiadomo jak skończył :roll:

P.S:herrkam, świetny pomysł to dopiero będzie lokata kapitału :twisted:

co prawda nie na sprzedaż ale faaaajne:

http://www.subaruoutback.org/photopost/ ... ss=&sort=1

[ Dodano: Sro Wrz 17, 2008 12:09 pm ]

A dzisiaj dopiero zauważyłem: to, co powyższy ma między podłogą a terenem świadczy o tym, że jest to koń a nie subaru?

:shock: :cool:

Ale kszanicie f kułko, kolegi, po Polskiemu nie trudno pisadź jezd, ino tsza siem f prezydęda naszego kohanego fsłóhadź znaczy posłóhadź i ponaumiedź nasza kohana jenzyka! Ameno :evil:

czy będzie stał jak srebrny(czy jakiś takiś złoty on był )Type R za 70 tys. który miał przekładne w polskim prodrivie,podobno był w idealnym stanie choć powstało wiele wersji na jego temat i wkońcu nie wiadomo jak skończył

Tego widzialem na rallycarsforsale.com rok temu, chyba zostal kupiony z Polski bo byl juz wystawiany przez Szwajcara.

Chcialbym co nie co sprostowac.

http://www.rallycarsforsale.net/clas/in ... s&id=26994 O ile to jest jeszcze aktualne ogloszenie.

Wygląda jak corolla :cool: Mnie się podoba, gdyby nie zderzaki :cool:

Otóż dokładnie - jak nie wygląda na rajdówkę to jest od razu brzydkie? Ten egzemplarz ma ciut kiepski przedni zderzak, ale tak to ujdzie ;)

Tego widzialem na rallycarsforsale.com rok temu, chyba zostal kupiony z Polski bo byl juz wystawiany przez Szwajcara.

stal jakies 1,5 miesiaca temu w 4T.To raczej juz auto do zabicia w KJSach ( zreszta chyba w okregu Slaskim w nich jezdzi ) bo raczej do codzienne jazdy jyz sie nie nadaje.

stal jakies 1,5 miesiaca temu w 4T.To raczej juz auto do zabicia w KJSach ( zreszta chyba w okregu Slaskim w nich jezdzi ) bo raczej do codzienne jazdy jyz sie nie nadaje.

Ten srebrno złoty Type R :?: Jak się sprzedawał to podobno był w świetnym stanie tak sądził sprzedawca i osoba z forum :roll:

TOŁEK, nie ten czarny zakatowany EX Holkowy , ale ot tym prodrivowym ( srebrnym ) tez bardzo rozne sprzeczne opinie chodza.

czarnego widzialem w 4T ( jak czekalem caly dzien ) wiec dobrze go ogladnalem.Dla estety to on nie jest raczej tylko do dobicia w KJSach.

Aaaa EX Hołkowy to tak właściciel nawet ma swoją strone i tam jest pełno zdjęć z pojeżdżawek.Racja on raczej już do dobicia bo i chyba buda się nie nadaje do niczego a silnik to już dawno nie ten co w serii :roll: