Skocz do zawartości

Znalezione na Allegro, Ebay itp ...


WRC fan

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C3964146 co powiecie na to? Cena jest naprawde atrakcyjna, taki rocznik, wszystkie opłaty puls sprowadzenie i przerzutka... wydaje mi się że gdzieś tu jest mały haczyk :mrgreen: ale samochód i tak marzenie :smile: piękny GT-ek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C3964146 co powiecie na to? Cena jest naprawde atrakcyjna, taki rocznik, wszystkie opłaty puls sprowadzenie i przerzutka... wydaje mi się że gdzieś tu jest mały haczyk :mrgreen: ale samochód i tak marzenie :smile: piękny GT-ek

 

o matko boska i córko i wszystkie wsie , looknij piętro http://www.otomoto.pl/ind...how&id=C3964146

do góry mówimy o tym samy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W japnoi pewnie kosztowal polowe tego,

 

BTW patrzac na to z boku to jest stare auto i nie widze powodu zeby przeplacac... na dodatek trzeba zrobic przekladke...

 

Cena obejmuje samochód, tranport, wszystkie opłaty i przerobienie auta na ruch prawostronny.

 

Stary samochód... :mrgreen: Shelby Gt 500 '69 to też stary samochód, a kosztuje... Jak widać po europejskim rynku te "stare samochody" po prostu tyle kosztuja i juz. Jak juz sie pojawi jakis JDM w Europie na na ogol kosztuje od 80k w gore. A tu nagle cudo, igla za 45k. Jakby to byla prawda to bym lecial po niego tu i teraz, ale po prostu nie wierze w cuda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michael moim zdaniem to jest gorna granica ceny za takie auto, chyba byl nawet kiedys Top o tym, ze GT-ek powyzje 40 k zl to paranoja.

 

Jakby taki type-r kosztowal kolo 80k zl zbliza sie do ceny uzywanego Evo 7-9, albo mlodszego STI dla mnie wybor bylby prosty i napewno nie pchalbym sie w stare auto tylko dlatego ze jest ładniejsze od nowszych. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby taki type-r kosztowal kolo 80k zl zbliza sie do ceny uzywanego Evo 7-9

A ile sztuk wyprodukowane type R w 1999 roku a ile Evo?

To są Białe Kruki.

:mrgreen:

 

[ Dodano: Czw Gru 06, 2007 9:22 am ]

jest bo to nie jest TYPE R jak jest w opisie tylko STI ver 6

Skąd wiesz, że to nie type-r?

 

http://home.arcor.de/subaru-impreza.de/ ... ienENG.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd wiesz, że to nie type-r?

bo type-ry sa trzydrzwiowe :wink:

auto piekne ale tak miedzy bogiem a prawda to w polskich realiach chyba bal bym sie takiego auta ze wzgledu na serwis.W UK spoko bo mozna kupic wszystko a tu jak cos sie wysypie to rece do boga :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hogi, to co wkleiles to TYPE-RA czyli auto pod homologaje.Na bazie tego buduje sie N`ki

 

czytaj uwaznie :wink:

 

Sep. 96 - Aug. 97 (MY97)

 

- WRX Type-R STi Version III (280 PS, 352 Nm, 2-Türer) GC8D2DD 1. Coupé

 

Sep. 97 - Aug. 98 (MY98)

 

- WRX Type-R V-Limited (280 PS, 328 Nm, 2-Türer) GC8E2DD

 

Sep. 98 - Aug. 99 (MY99)

 

- WRX Type-R STi Version V (280 PS, 352 Nm, 2-Türer) GC8F2DD

 

Sep. 99 - Okt. 00 (MY00)

 

- WRX Type-R STi Version VI (280 PS, 352 Nm, 2-Türer) GC8G2FD

 

 

 

 

wiec adekawatnie to co jeest w oglaszenieu to prawdopodobnie to:

 

WRX STi Version VI (280 PS, 352 Nm, 4-Türer) GC8G4ED

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michael moim zdaniem to jest gorna granica ceny za takie auto, chyba byl nawet kiedys Top o tym, ze GT-ek powyzje 40 k zl to paranoja.

 

Jakby taki type-r kosztowal kolo 80k zl zbliza sie do ceny uzywanego Evo 7-9, albo mlodszego STI dla mnie wybor bylby prosty i napewno nie pchalbym sie w stare auto tylko dlatego ze jest ładniejsze od nowszych. ;)

 

Top może nawet mówić, że GT powinien kosztować 20k, ale dopóki ceny ustala rynek będą to tylko słowa. Skoro rynek decyduje, że dobry GT kosztuje 40-45k, to rynek mówi również, że 45k za Type RA z przekładką, sprowadzeniem itd to trochę niska cena...

 

Zresztą... może ktoś tam zadzwoni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

markos007 napisał/a:

sory gays

 

 

Hmmm... Albo słabo znasz angielski, albo nas obrażasz. Nie wiem, co gorsze :twisted: .

 

(już pomijam to "sory")

no cóż napisałem tak dla śmiechu no ale widać nie wyszło...zdarza się :roll:

markos007 napisał/a:

piękny GT-ek

 

 

E tam GT-ek...

może nie podzielasz mojego zdania ale akurat ten samochód w białym kolorze ma coś w sobie, ale każdy ma prawo do własnej opinii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może nie podzielasz mojego zdania ale akurat ten samochód w białym kolorze ma coś w sobie, ale każdy ma prawo do własnej opinii

 

Chodzi o to, że to nie GT-ek :wink: .

A założę się, że WRC fanowi podoba się tak bardzo, że ma już jego zdjęcia na dysku :mrgreen: .

 

Edit: szybki jestem :lol:

Ta gałka zmiany biegów to ta? :arrow: http://www.nie-ASO.pl/katalog/index.php? ... ts_id=1238

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...