Skocz do zawartości

Znalezione na Allegro, Ebay itp ...


WRC fan

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

18 minut temu, DETT napisał:

 

Bez przesady - wygląda futurystycznie i mocno nietypowo (i mówię to jako ktoś, kto na codzień jeździ SVX'em), ale "brzydkim" bym go nie nazwał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Voldemort napisał:

że ile kuni? o.O

280. Z 3.0 V6 chyba z jednym turbo.

Wiem, że "brzydkość" jest pojęciem totalnie abstrakcyjnym. Skomentowałem to tak, bo pierwszy raz zetknąłem się z informacjami o tym aucie przy okazji jakiegoś rankingu najbrzydszych aut i mam takie skojarzenie. Auto jako auto mi się nie podoba, mimo że lubię nietypowość i unikalność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel
Dnia 4.08.2017 o 08:19, Voldemort napisał:

że ile kuni? o.O

280 Koników. Silnik VG30DET - trwały, ale lubi wypić :) Dwie turbosprężarki ( 1 / 3 cylindry ). Pochodzi z 300 ZX TT

 

Pozdrowienia

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Paweł Gruby napisał:

Witam,

Chciałbym kupić Subaru Impreza, do którego link wkleiłem na dole. Czy ktoś już może je oglądał albo zna historie tego auta?

Co sądzicie o tej ofercie, warto brać? 

https://archiwum.allegro.pl/oferta/subaru-impreza-2-0-2006-i6830412427.html

Nie ten wątek.

 

A samo ogłoszenie nieaktualne już

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem mam wrażenie, że ludzie tu wpadają z trzęsącymi się dłońmi, bo gdzieś znaleźli jakieś ogłoszenie/link/artykuł/cokolwiek w zależności od kontekstu i wklejają to w pierwszy lepszy wątek - już nie mówię ze nie sprawdzając pierwszego posta czy opisu o co w wątku chodzi, ale nawet 1-2-3 poprzedzających postów, po których zwykle można poznać czego wątek dotyczy...

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Turbo napisał:

Czasem mam wrażenie, że ludzie tu wpadają z trzęsącymi się dłońmi, bo gdzieś znaleźli jakieś ogłoszenie/link/artykuł/cokolwiek w zależności od kontekstu i wklejają to w pierwszy lepszy wątek - już nie mówię ze nie sprawdzając pierwszego posta czy opisu o co w wątku chodzi, ale nawet 1-2-3 poprzedzających postów, po których zwykle można poznać czego wątek dotyczy...

 

Dlatego sugeruję zmianę nazwy wątku na coś bardziej wymownego. "Ciekawostki z Allegro, eBay etc." może by powstrzymało część tego owczego pędu. Zgłaszam do Moderacji. :)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę się nie dziwić. Większość ludzi rejestruje się na forum danego modelu jak go zakupi albo właśnie po to by zapytać o zakup. Dla przeciętnego NOWEGO użytkownika to jest JEDYNY odpowiedni wątek by zapytać o zakup. Tytuł jak najbardziej sugeruje, że można pytać o aukcje z allegro.  Innych podobnych wątków nie ma! Dlaczego nie ma? Bo dział pomocy w zakupie jest gdzieś na samym dole a do tego niewidoczny bez zalogowania. Większość pytających tutaj nawet nie wie, że taki dział istnieje. Ja dowiedziałem się o nim dopiero po dłuższym czasie pobytu na forum i to tylko dlatego, że ktoś podał linka tutaj.

Dlaczego dział zakup kontrolowany jest niewidoczny bez logowania?

Może warto też przenieść go wyżej? 

Takie zamiany ułatwiły by życie nowym użytkownikom i oszczędziły irytacji starym.

Zmiana tytułu wątku raczej wiele nie wniesie.  

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...