Skocz do zawartości

Znalezione na Allegro, Ebay itp ...


WRC fan

Rekomendowane odpowiedzi

Jako że wiele z Nas szpera sobie w necie, po różniastych aukcjach i często znajdujemy rzeczy śmieszne, interesujące, intrygujące, dziwne (niepotrzebne skreślić :wink: ) proponuje linki do takowych aukcji wrzucać do tego topicu :wink:

 

Na pierwszy ogień

 

Toyota Supra "Kameleon" Inter-Cars

 

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=62365133

 

 

(ciekaw jestem gdzie zmierzyli tą prędkość maxymalną - 380 km/h :shock: :twisted: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Startowała na 200% - choć nie jestem fanem tego "sportu" ( :roll: ), byłem na zawodach na Bemowie (mam kuzyna, który jest na tym punkcie stuknięty a poza tym na tor mam z domu rzut beretem) i widziałem ją na własne oczy. Swego czasu był to ponoć najmocniejszy samochód w całej Polsce i wykręcał najlepsze czasy. Miał tylko problemy z przyczepnością, mimo tego, że startował na specjalistycznych oponach do ćwiartki - tor na Bemowie to zwykły beton i nie było sposobu, by opony się nie uślizgiwały.

 

A, regularnie ten samochód stał pod Streetem - barem, którego właścicielem jest jedna z ikon tego sportu, człowiek o ksywie Bullit, w którym spotykają się ćwiartkowcy (pewnie na połówkę, albo i lepiej :mrgreen: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli auto ma 15 koni mechanicznych, i wystarczajaco dluga skrzynie, a aeorydnamike pominiesz to kazdy samochod pojedzie z nieograniczona predkoscia :)

Podchodzisz do mojego stwierdzenia od tylu! A fe! nieladnie! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Supra tak jak pisze Przemeg startowala w niejednych MP na 1/4 mili. 1 maja widzialem ja na Bemowie - wzbudzala najwieksze zainteresowanie wsrod wszystkich aut jakie tam byly. Zreszta to co pisze wlasciciel po wiekszej czesci jest prawda. Ciekawe co kupi sobie jak sprzeda Supre, bo napewno nie bedzie to "zwykle" auto ;)

Chyba na forum wypowiada sie czasem OZZZ- wiec trzeba jego zapytac jak cos, w koncu znajomi z "toru wyscigowego" hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz będzie Skyline. Wreszcie nie będize 402,5 metrowych driftów.

 

ten żółty z allegro :?: 8)

 

a co do Supry, to z tego co pamiętam, ma koło 600 koni mechanicznych- do jazdy na codzień. A czy ktoś to kupi za taką cenę: ciężko będzie, chyba, że trafi się jakiś napaleniec z taką kasą. Tym bardziej, że o anonimowości nie może być mowy, każdy będzie chciał się z nami ścigać i zero funu z modyfikacji wymyślonych samodzielnie.

Ale za około 130-170 tysiaków by się znalazł kupiec...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej mnie intryguje jak to moze palic 12 l w miescie !?!?!?!?! 600 KM na wolnych oborotach lyka chyba z 15 l :-)

 

takze nie wierze w takie spalanie, czyzby chwyt zeby jak najszybciej sprzedac auto? zapewne tak, chociaz watpie zeby Supra zostala opchnieta za takie pieniadze... jezeli w ogole ktos ja kupi

 

Ps. Tak na "pamiatke" zrobilem sobie fotke przy niej na Bemowie i jestem taaaaaaaaki dumny ;) heheh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...