Jump to content

Jakie sprzęgło GT,ek 280-300 km ?

pawel.xxx1

Recommended Posts

Guest Morgiana

ja przy tej mocy serii nie mam, ale jakie mam to bij zabij - nie wiem, bo z takim kupiłam i nie czułam potrzeby żeby wyciągać skrzynię żeby się dowiedzieć. Działa, więc jest OK.

Wiem tyle że spiek - lekki, ale spiek.

Podjedź do Radzikowskiego, zrobi Ci jakie będziesz chciał - nawet w kwiatki :wink:

"uliczny" spiek od niego będzie tańszy niż exedy stage II do GTka... lub podobna cena, a mimo wszystko wytrzymalszy i z zapasem by mógł być...

ale mną się nie sugeruj za bardzo - ja baba jestem to się nie znam :mrgreen:

rozumiem że na Radzikowskim jeżdzisz hmm tzn na jego sprzęgłe i jakie to koszta,nie wiesz?

-- 16 paź 2010, o 00:29 --

a ile masz mocy :?: skrzynia i 1/2 osie seria?

-- 16 paź 2010, o 00:44 --

Morgiana, yhym czyli wszystko na temat co sie dowiedziałem od Ciebie? :roll: :mrgreen:

Guest Morgiana

moje nie jest od Radzikowskiego, bo z takim auto przyjechało z Belgii, a wątpię żeby miał aż tak szeroką renomę :wink:

Mocy mam jakoś pod 300 (zależy od temp powietrza i AFR).

Jaką mam skrzynie, to tez Ci nie powiem, ale osie seria.

Jeśli chodzi o ceny to mówię z doświadczenia bliskich znajomych - jeden kolega kupował do GTka exedy, a drugi robi regularnie u Radzikowskiego spiek do 360-konnego nissana 200sx , s13, z silnikiem ca18det i płaci mniej.

-- 16 paź 2010, o 01:30 --

żeby nie było - mówimy o cenie tarczy...

Radzikowskiego zdecydowanie odradzam :!:

Sprzeglo ktore kiedys przygotowal mi do Evo mimo dwoch poprawek bylo do d... (szarpalo, smierdzialo, halasowalo i jeszcze nie trzymalo).

Teraz w Imprezie podobna historia - serwis przy wymianie zadecydowal ze wlozy mi sprzeglo od Radzikowskiego, dostal kompletne nowe ori sprzeglo STI razem z kolem i... niestety je zniszczyl. Smrod przy kazdym ruszaniu/cofaniu o podjazdach pod kraweznik nie ma chyba nawet co pisac, szarpanie, do tego brzmialo jakby sie mialo rozsypac itd. Sprzeglo zostalo odeslane na poprawke wrocilo po paru dniach bez zmian.

W miedzyczasie mialem okazje pogadac z kilkoma osobami ktore mialy podobne przejscia jak ja. Sprzegla od niego moze sie nadaja do Seiecento, ale do Subaru/Mitsu lepiej kupic porzadny produkt. Zmienilem na zestaw Exedy i po krotkim dotarciu dziala super.

Nie kupuj Exedy tego podstawowego (OEM replacement czy cuś), jeśli chcesz się czasami pobawić tym autem. Słabo trzyma i po chwili zabawy na śniegu zaczyna śmierdzieć. Zamordowałem je w jedną zimę :mrgreen:. Exedy Stage 1 to ponoć inna bajka, ale nie wiem i się nie dowiem bo poszedłem w Radzikowskiego i następne sprzęgła będę robił również u niego. Zawieź mu dwa dociski seryjne (do wzięcia w każdym zakładzie od Subaru za darmo albo za nie wiem ile), każ mu zrobic wzmocnioną tarczę i będzie git. U mnie jest :wink:

Guest Morgiana
Sprzegla od niego moze sie nadaja do Seiecento, ale do Subaru/Mitsu lepiej kupic porzadny produkt.

:roll:

nie mogę się z tym zgodzić, bo znam kilka naprawdę dobrze zrobionych, przemyślanych i mocnych aut które jeżdżą na sprzęgłach od pana R., i sama mam zamiar u niego robić jak moje zdechnie, dlatego pociesza mnie ta wypowiedź:

poszedłem w Radzikowskiego i następne sprzęgła będę robił również u niego

:P