Jump to content

Najlepsze miejsce w okolicach Wa-wy do powściekania ...

pawel.xxx1
 Share

Recommended Posts

Bronisze, droga dojazdowa na giełdę....2 baaardzo szerokie łuki, równiutko, kostka...w nocy robi się tam w miarę luźno. Niestety jak spadnie śnieg to panowie w piaskarkach psują zabawę i czasami ochrona wzywa policję. :evil:

M1 :D tam dużo miejsca i każdy znajdzie coś dla siebie :]

No, nie do końca. Zeszłej zimy były kolejki do latania bokiem ;)

:?: :?: :?: :shock: :shock: :shock:

sie źle widac zacytowało, zdarza się ;)

nie zauważyłem, a byłem często :twisted:

no było pare spotów subarowych z finiszem w markach. BMW, pługi i policja rozganiająca zgromadzenie...zimowy folklor ;)

no było pare spotów subarowych z finiszem w markach. BMW, pługi i policja rozganiająca zgromadzenie...zimowy folklor ;)

to ja chyba latałem w innych godzinach :D mnie tam nikt pługiem nie ganiał :D

ja najczęściej śmigałem na tylnym parkingu tesco górczewska (bo blisko), ale miałem sporo szczęścia, że nigdy w nic nie przydzwoniłem;p

a teraz mam durnowate pytanie, no ale subaru mam od niedawna, więc muszę: jak wygląda śmiganie na śniegu (z technicznego punktu widzenia) ze stałym napędem 4x4? Bo rozumiem, że ci co mogą, to wyłączają jedną oś?:)

mam durnowate pytanie, no ale subaru mam od niedawna, więc muszę: jak wygląda śmiganie na śniegu (z technicznego punktu widzenia) ze stałym napędem 4x4?

Zacznijmy od tego:

viewtopic.php?f=1&t=138054&view=unread#unread

Bo rozumiem, że ci co mogą, to wyłączają jedną oś?:)

A to to co to to jest? :shock:

W sensie odpinaja przod? To musisz zapytac kogos kto jezdzi jakims dziwnym plastikowym SUVem. :mrgreen:

no nie wiem, ktoś mi mówił, że ma 4x4 i jak jeździ w zimie to wyłącza tylne koła, żeby móc zaciągać ręczny. Ale już nie pamiętam kto i w przypadku jakiego samochodu tak mówił. Poczytam sobie to FSZJS:)

no nie wiem, ktoś mi mówił, że ma 4x4 i jak jeździ w zimie to wyłącza tylne koła, żeby móc zaciągać ręczny. Ale już nie pamiętam kto i w przypadku jakiego samochodu tak mówił. Poczytam sobie to FSZJS:)

Moze to chodzilo o to, ze zaciagajac reczny (jadac Subaru) nalezy wysprzeglic? No chocbym nie wiem jak sie staral to nie 'wylacze' u siebie jednej oski. :mrgreen: