Skocz do zawartości

Najlepsze miejsce w okolicach Wa-wy do powściekania ...


pawel.xxx1

Rekomendowane odpowiedzi

:?: :?: :?: :shock: :shock: :shock:

 

 

sie źle widac zacytowało, zdarza się ;)

 

nie zauważyłem, a byłem często :twisted:

no było pare spotów subarowych z finiszem w markach. BMW, pługi i policja rozganiająca zgromadzenie...zimowy folklor ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja najczęściej śmigałem na tylnym parkingu tesco górczewska (bo blisko), ale miałem sporo szczęścia, że nigdy w nic nie przydzwoniłem;p

a teraz mam durnowate pytanie, no ale subaru mam od niedawna, więc muszę: jak wygląda śmiganie na śniegu (z technicznego punktu widzenia) ze stałym napędem 4x4? Bo rozumiem, że ci co mogą, to wyłączają jedną oś?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam durnowate pytanie, no ale subaru mam od niedawna, więc muszę: jak wygląda śmiganie na śniegu (z technicznego punktu widzenia) ze stałym napędem 4x4?

 

Zacznijmy od tego:

 

viewtopic.php?f=1&t=138054&view=unread#unread

 

Bo rozumiem, że ci co mogą, to wyłączają jedną oś?:)

 

A to to co to to jest? :shock:

 

W sensie odpinaja przod? To musisz zapytac kogos kto jezdzi jakims dziwnym plastikowym SUVem. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie wiem, ktoś mi mówił, że ma 4x4 i jak jeździ w zimie to wyłącza tylne koła, żeby móc zaciągać ręczny. Ale już nie pamiętam kto i w przypadku jakiego samochodu tak mówił. Poczytam sobie to FSZJS:)

 

Moze to chodzilo o to, ze zaciagajac reczny (jadac Subaru) nalezy wysprzeglic? No chocbym nie wiem jak sie staral to nie 'wylacze' u siebie jednej oski. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...