Skocz do zawartości

Rajdowe dyskusje - sezon 2011


Dehnel

Rekomendowane odpowiedzi

ALEX napisał(a):

Markus. Z Twoich wypowiedzi prawie uwierzyłem, że w Polsce rajdy są beznadziejne, ale nie musisz tego podkreślać na każdym kroku

 

 

Inaczej. Rajdy w Polsce są OK, tylko organizacyjnie to wszystko kuleje i jak się na to patrzy, to ma się wszystkiego dosyć. Takie rzeczy właśnie trzeba podkreslać na każdym kroku. Może wtedy leśne dziady z pzm zrozumieją, że ich czas minął. Tylko to niestety marzenia ściętej głowy...

 

 

 

ALEX napisał(a):

Szanuję Twoje zdanie, ale są ludzie myślący inaczej i "z przyjemnością" oglądają zmagania zawodników również na polskich OSach

 

 

Również z przyjemnością oglądam krajowe rajdy, tyle tylko, że od 15 lat staje się to pomału nudne. Nic się nowego nie dzieje, trasy stare jak świat i... szkoda gadać. Wiesz w czym rzecz.

 

Teraz wszystko jasne ;) Mamy podobne zdanie. Pozdrawiam :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ale to bedzie taki wurc jak go VW szykuje?
Nie, nie! To elektryczny! Jest duży napis EKO ;-)

Tak jak mówisz ale nie powiem chłopak szaleje!!! napewno bedzie jedzic w 2012 w GSME

 

-- Śr paź 19, 2011 3:59 pm --

 

a Ruta znowu się rozbił :

 

http://www.rallyonline.pl/index.php?1&m ... s&&s=34438

 

 

jest napisane,że 199 załóg brało udział w rajdzie :shock: ale w RSMP niewiele mniej jest :wink: :mrgreen:

smieszny zart ale to tylko polskie realia!!!!

 

-- Śr paź 19, 2011 4:01 pm --

 

Wyniki z Polskiego raczej nic nie zmienią.

 

KAJTO mistrzem zasłużenie :!: :!:

 

 

Co do Barbórki, to też wpadnę, ale na tę ORYGINALNĄ, do Cieszyna. :mrgreen:

Kajto zasłuzył jechał równo przez cały sezon a co do Barbórki to owszem na prawym do cieszyna!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z naszych poza Polską Oleksowicz przed chwilą ukończył Rallye Antibes Côte d’Azur 2011 chyba na trzecim miejscu! :-)

http://rally-base.com/2011/rallye-antib ... azur-2011/

Oleksowicz i Ruta w pierwszej piątce RME...koniec świata, a na pewno koniec RME :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LOTOS - Subaru Poland Rally Team daje wszystkim kibicom możliwość udziału w wywiadzie z Kamilem Hellerem. Do 22 października będą przyjmowane pytania, z których najciekawsze zostaną włączone do wywiadu z pilotem Wojtka Chuchały. Materiał ukaże się 10 grudnia w Magazynie Plejady oraz na www.sprt.pl. Pytania można przesyłać na adres fanklub@sprt.pl z dopiskiem „Zapytaj Kamila Hellera”.

 

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DNL, sorry ale pieprzysz. Chłopcy od paru lat regularnie startuja w ME i zdobywają sukcesywnie doświadczenie. Widać była na rajdzie Polski, ze Maciek nie jest juz "byle jakim" drajwerem!

 

wiesz jak jest jak ktos chce to nawet malpe nauczy , a po 10 latach czy lepiej w tym sporcie w topowych samochodach nie dziwie sie ze DNL czego wiecej oczekuje , ja zreszta tez.Dla mnie sie woza i tyle co dobitnie swiadczy o poziomie ME :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DNL, sorry ale pieprzysz. Chłopcy od paru lat regularnie startuja w ME i zdobywają sukcesywnie doświadczenie. Widać była na rajdzie Polski, ze Maciek nie jest juz "byle jakim" drajwerem!

 

wiesz jak jest jak ktos chce to nawet malpe nauczy , a po 10 latach czy lepiej w tym sporcie w topowych samochodach nie dziwie sie ze DNL czego wiecej oczekuje , ja zreszta tez.Dla mnie sie woza i tyle co dobitnie swiadczy o poziomie ME :roll:

 

Wywołany do tablicy stwierdzeniem, że pieprzę, chciałem tylko powiedzieć, że nie pieprzę, a jedynie wyrażam swoją opinię, ale to detal ;)

Cieszę się, że chłopcy jeżdżą i startują a nie wożą się po naszych odcinkach, bo tego bym nie zdzierżył . Z drugiej strony, tak jak pisze turdziGT, mają topowe auta, a ja dorzucę jeszcze od siebie, że mają duże budżety i w diabła wolnego czasu, więc trzeba czegoś wymagać.

RME upadają od jakiegoś czasu i to nie jest pieprzenie. Jest KILKU kierowców, którzy stale startują w cyklu...jakiś sześciu? Ok., w porywach do 8.

http://www.rally-erc.com/standings.php

Ciężko więc, żeby panowie dojeżdżali w drugiej dziesiątce;)

Z drugiej strony, połączone rundy ERC i IRC pokazują, że taki Sołowow, był 3. w Ypres (Oleksowicz 17.) i 11. na Barumce (Oleksowicz 15, ale stracił do pierwszego 50% więcej czasu niż Sołek), porównując tych samych zawodników na Polskim...zresztą bez sensu. Sołowow jest stary i według niektórych powinien odejść na emeryturę, bo refleksik nie ten, bo to bez sensu, bo powinien sponsorować młodych. :D:D:D (edyta: dodałem uśmieszki)Czekam na występ Oleksowicza i Ruty w IRC. Cyklu, który teraz cokolwiek znaczy. Jeśli tam uda im się coś ugrać i pokazać szybką równą jazdę, a nie domykać drugą dziesiątkę (co i tak jest sukcesem, tak samo jak dotarcie do mety niektórych rajdów) , to odszczekam swoje słowa i napiszę wiersz ku czci lepszego ;) aaaaaaaa deadline mają chłopaki na koniec przyszłego sezonu :D

Tyle mojego pieprzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DNL, sorry ale pieprzysz. Chłopcy od paru lat regularnie startuja w ME i zdobywają sukcesywnie doświadczenie. Widać była na rajdzie Polski, ze Maciek nie jest juz "byle jakim" drajwerem!

 

wiesz jak jest jak ktos chce to nawet malpe nauczy , a po 10 latach czy lepiej w tym sporcie w topowych samochodach nie dziwie sie ze DNL czego wiecej oczekuje , ja zreszta tez.Dla mnie sie woza i tyle co dobitnie swiadczy o poziomie ME :roll:

 

Wywołany do tablicy stwierdzeniem, że pieprzę, chciałem tylko powiedzieć, że nie pieprzę, a jedynie wyrażam swoją opinię, ale to detal ;)

Cieszę się, że chłopcy jeżdżą i startują a nie wożą się po naszych odcinkach, bo tego bym nie zdzierżył . Z drugiej strony, tak jak pisze turdziGT, mają topowe auta, a ja dorzucę jeszcze od siebie, że mają duże budżety i w diabła wolnego czasu, więc trzeba czegoś wymagać.

RME upadają od jakiegoś czasu i to nie jest pieprzenie. Jest KILKU kierowców, którzy stale startują w cyklu...jakiś sześciu? Ok., w porywach do 8.

http://www.rally-erc.com/standings.php

Ciężko więc, żeby panowie dojeżdżali w drugiej dziesiątce;)

Z drugiej strony, połączone rundy ERC i IRC pokazują, że taki Sołowow, był 3. w Ypres (Oleksowicz 17.) i 11. na Barumce (Oleksowicz 15, ale stracił do pierwszego 50% więcej czasu niż Sołek), porównując tych samych zawodników na Polskim...zresztą bez sensu. Sołowow jest stary i według niektórych powinien odejść na emeryturę, bo refleksik nie ten, bo to bez sensu, bo powinien sponsorować młodych.

Czekam na występ Oleksowicza i Ruty w IRC. Cyklu, który teraz cokolwiek znaczy. Jeśli tam uda im się coś ugrać i pokazać szybką równą jazdę, a nie domykać drugą dziesiątkę (co i tak jest sukcesem, tak samo jak dotarcie do mety niektórych rajdów) , to odszczekam swoje słowa i napiszę wiersz ku czci lepszego ;) aaaaaaaa deadline mają chłopaki na koniec przyszłego sezonu :D

Tyle mojego pieprzenia.

 

"Could I agree with you more"

 

Calkowicie zgadzam sie z tym co piszesz DNL. W koncu ktos to glosno powiedzial. BRAWO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DNL, sorry ale pieprzysz. Chłopcy od paru lat regularnie startuja w ME i zdobywają sukcesywnie doświadczenie. Widać była na rajdzie Polski, ze Maciek nie jest juz "byle jakim" drajwerem!

 

wiesz jak jest jak ktos chce to nawet malpe nauczy , a po 10 latach czy lepiej w tym sporcie w topowych samochodach nie dziwie sie ze DNL czego wiecej oczekuje , ja zreszta tez.Dla mnie sie woza i tyle co dobitnie swiadczy o poziomie ME :roll:

Nie zgadzam sie wogole z kolega po pierwsze od jakich paru lat jedza w ME po drugie ile Ruta jedzi sezonów ze chcecie z niego mega drajwera zrobic no i zgadzam sie z kolega wyrzej ze maciek pokazał na rajdzie polski ze nie odstepuje od polskiej czałowki!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale wg. mojego odczucia, to 3/4 RSMP odbywa się na zasadzie "a kto bogatemu zabroni".

Co z tego, że tacy Kierowcy jak np. Witas, Habaj, Tomaszczyk uznawani byli(są) za Rajdowe Talenty? Startują Ci co mają te 500-700tyś "na wejście"... Smutne to, ale takie są widać realia... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale wg. mojego odczucia, to 3/4 RSMP odbywa się na zasadzie "a kto bogatemu zabroni".

Co z tego, że tacy Kierowcy jak np. Witas, Habaj, Tomaszczyk uznawani byli(są) za Rajdowe Talenty? Startują Ci co mają te 500-700tyś "na wejście"... Smutne to, ale takie są widać realia... :(

Zgadzam sie ze tak jest a nie inaczej bo bez kasy nie ma jazdy ale zobaczcie na Kajtka gosciu nie maił naprawde jakiejs strasznej kasy a gdzie jest teraz!!! A popieram tych co jedza i maja kase bo nie jeden z nas majac kase ( nie wywalił by je w błoto mówie o rajdach) zeby sobie tylko pojedzic oni maja z tego frajde i zato ich szanuje a my powinismy im kibicowac a nie wypisywac głupoty jacy oni sa słabi!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem, również uważam że fajnie jest gdy samochodów jest więcej na OS ale nie mówmy że tych 2 jest w czołówce .... bo gdyby nawet byli na pierwszych miejscach :shock: to rajdy były by .....nie już by ich nie było chłopaki nie są talentami a mogą stać się jedynie dobrymi rzemieślnikami a to też tylko przy sprzyjających wiatrach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem, również uważam że fajnie jest gdy samochodów jest więcej na OS ale nie mówmy że tych 2 jest w czołówce .... bo gdyby nawet byli na pierwszych miejscach :shock: to rajdy były by .....nie już by ich nie było chłopaki nie są talentami a mogą stać się jedynie dobrymi rzemieślnikami a to też tylko przy sprzyjających wiatrach...

Nie powiedziałem o 2 tylko o Oleksowiczu pokazał czasy na rajdzie polski ze w pierwszej 5 spokojnie by w RSMP dojedzał wiadomo ze auto tez ma super no ale to tego doszedł tylko swoim uporem i praca!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powiedziałem o 2 tylko o Oleksowiczu pokazał czasy na rajdzie polski ze w pierwszej 5 spokojnie by w RSMP dojedzał wiadomo ze auto tez ma super no ale to tego doszedł tylko swoim uporem i praca!!!

 

a nie uwazasz ze po 10 latach w RSMP i ME takim samochodem to troszke dalej slabo ? bo ja uwazam tyle samo frajdy by bylo albo nawet wiecej jak by pojechal sobie w klasie historycznej jakims fajnym dziadkiem 4x4 za 13 budzetu a dal szanse komus kto faktycznie ma do tego talent.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciagle slysze, zeby ktos "dal szanse innym"... to wszystko nie jest takie proste.

 

wiem , ale trzeba byc troche obiektywnym , bo chlopaki nadal nic nie jezdza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lucia14, ja bym Cie bardzo prosił, żebyś używał znaków interpunkcyjnych. Ciężko zrozumiec o co Ci chodzi.

 

Prawda oczywiście leży po środku. Wspomniani panowie praktycznie nic nie wywalczyli w swojej karierze ale skoro mają środki żeby się bawic i jeździc to czemu nie. Trzeba też przyznac, ze zarówno Ruta jak i Oleksowicz jeżdzą o wiele lepiej niż robili to jeszcze te 4-5 lat temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...