Skocz do zawartości

Rajdowe dyskusje - sezon 2011


Dehnel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jak się postarają i zglądną głeboko do kieszeni to może uda im się jeszcze wynając auto przed Rajdem :roll:
Jak rozumiem myślisz o identycznym? Włącznie z zawiasem? Co do joty? Bo testowanie i dostrajanie "nowego" auta przed decydującym rajdem to słaba ewentualność :-(

Słabo, słabo :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za autoklub.pl:

:....Sytuację w punktacji powinno wyjaśnić jutrzejsze badanie kontrolne samochodu oprotestowanych zwycięzców Rajdu Polski, Kajetana Kajetanowicza i Jarka Barana. Do Warszawy przylatuje sam Jerome Touquet, delegat techniczny FIA. Potem musi się jeszcze zebrać ZSS.

 

To dzisiaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel
:....Sytuację w punktacji powinno wyjaśnić jutrzejsze badanie kontrolne samochodu oprotestowanych zwycięzców Rajdu Polski, Kajetana Kajetanowicza i Jarka Barana. Do Warszawy przylatuje sam Jerome Touquet, delegat techniczny FIA. Potem musi się jeszcze zebrać ZSS.

Czyli sporo nietrafnych spekulacji ... :roll:

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co wiadomo, że zdobyliśmy tytuł mistrzowski w grupie N! :arrow: http://www.sprt.pl/lang.pl/no/pnews/174

Wszystko fajnie i gratulacje, ale................. macie świadomość, że jest to w dużej mierze zasługa tego że czołówka przeniosła się do aut S2000 i R4, więc konkurencja w eNce była, a raczej nie była.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście :wink: Chyba najlepiej podsumował to Kamil Heller (zapraszam do lektury newsa):

 

Szkoda jedynie, że nie zawsze dopisywała obsada w grupie N, bo im mocniejsza konkurencja, tym więcej wart jest sam wynik. Mimo to zawsze staraliśmy się podchodzić do zawodów maksymalnie skoncentrowani, chcąc się również jak najwięcej nauczyć.

 

Niemniej w generalce też udawało się walczyć. A w przyszłym sezonie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już zaczynam żyć jutrzejszym Rally Jeseniky. Mapki, czasówki i lista wydrukowana, teraz tylko czekać do 4:20 rano, kiedy to podjedzie po mnie Maniek Kałamała i ruszamy "smer Sternberk".

P.S. Nie chce mi się jak diabli, padnięty jestem jak pies, ale czego się nie robi dla Rally :!:

 

Sawicki/Hundla OGNIA :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co wiadomo, że zdobyliśmy tytuł mistrzowski w grupie N! :arrow: http://www.sprt.pl/lang.pl/no/pnews/174

Wszystko fajnie i gratulacje, ale................. macie świadomość, że jest to w dużej mierze zasługa tego że czołówka przeniosła się do aut S2000 i R4, więc konkurencja w eNce była, a raczej nie była.

 

tytuł jest i wielkie brawa :!: najmłodszy MP RSMP w N-ce 8)

 

a za kilka lat nikt nie będzie patrzył kto był 2,3 i dlaczego :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie cisza jak makiem zasiał nikt nic nie wie!.Myślę że wyniki są już oficjalne skoro L-SPRT zdobyło mistrza polski

 

Co ma piernik do wiatraka.... zwłaszcza w subaru Kajtka :oops: :?:

 

Do Kajtka nie ma nic ale do wyników chyba ma!!Dlaczego dopiero teraz L-Sprt ogłosiło oficjalnie że jest mistrzem Polski w gr N bo na mojo oko dopiero teraz punkty uzyskane na polskim się uprawomocniły i są oficjalne!. :twisted:

 

Tylko dlaczego nie ma komunikatu GKSS sprawdzałem na stronie PZM i nic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel
Do Kajtka nie ma nic ale do wyników chyba ma!!Dlaczego dopiero teraz L-Sprt ogłosiło oficjalnie że jest mistrzem Polski w gr N bo na mojo oko dopiero teraz punkty uzyskane na polskim się uprawomocniły i są oficjalne!.
:shock:

Sorry - nonsens. Oficjalne wyniki Polskiego mogą coś zmienić w generalce, nie w grupie N.

Ogłosiliśmy teraz, ponieważ ( czysto rachunkowo ) istniała możliwość, że tytułu nie zdobędziemy.

Po ogłoszeniu oficjalnej listy zgłoszeń na Koszyce takiej opcji już nie ma.

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie Przepraszam za moje złe rozumowanie. Już mnie nosi bo jestem mega ciekawy jak badanie w końcu to kolega z AK i kiedys razem na KJS się ścigaliśmy.

Przeklejam z Autoklub.pl

 

Autoklub dowiedział się nieoficjalnie, po czwartkowej kontroli podzespołów Imprezy Kajetana Kajetanowicza delegat techniczny FIA, Jerome Touquet zabrał do Genewy wirnik turbosprężarki i tłoczek hamulcowy. Zgodnie z homologacją, części powinny być metalowe. Podczas kontroli elementy samochodu nie reagowały na magnes i w Genewie nastąpi sprawdzenie materiału.

Touquet zamierza do poniedziałku wyjaśnić sprawę. Decyzja dotycząca oficjalnych wyników Rajdu Polski należy do ZSS, który przypuszczalnie wypowie się w trybie korespondencyjnym. W razie odstępstwa od homologacji, zespół sędziowski może nałożyć na załogę karę czasową, finansową lub wykluczyć ją z rajdu.

Jeżeli okaże się, że producent samochodu - Fuji Heavy Industries popełnił błąd w homologacji i nastąpi formalna wymiana korespondencji z FIA, wówczas sprawa może ciągnąć się tygodniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...