Skocz do zawartości

Rajdowe dyskusje - sezon 2011


Dehnel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kapeć Pettera na 11os i strata 42s :evil::evil:

 

Nie dopuszczałem wcześniej takiego punktu widzenia, ale ten facet na prawde ma pecha w tym sezonie - odpadł Loeb i wszystko wyglądało... po prostu za dobrze szło.

 

Go MINI !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajebiste te live relacje tak sie powinno ogladac rajdy :idea:

 

turdziGT , nie wiem czemu , ale ja i chyba nawzajem często sie zgadzamy w swoich poglądach :D , tak jak i tym razem, też bym wolał płacić ( oczywiście rozsądnie ) ale miec taką relację , naprawdę mega szacun :idea: za realizacje :roll:

Przypomina mi sie 4 lata temu wyjazd na Hockenheim na F1, sponsorowany przez Bridgestone do strefy Paddock Club , tam sie dostawało swoje ówczesne tablety, ze słuchawkami , i mozna sobie podczas wyscigu przełączać pomiedzy kamerami, wynikami live itp., to było mega :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

turdziGT , nie wiem czemu , ale ja i chyba nawzajem często sie zgadzamy w swoich poglądach ,

 

tez na to zwrocilem uwage :D

 

do mety 4 krótkie os, Sordo traci niecałe 5s

 

bedzie ciekawie , trzeba przyznac ze jak nie ma Loeba robi sie z tego zupenie inne widowisko.

 

-- 2 paź 2011, o 09:39 --

 

i chyba juz porobione :( ale i tak 2 podium dla Mini to bedzie mega wynik 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba jednak się myliłem :roll: w wynikach hirvonen przed latvalą a po wykluczeniu solberga jest 3 :idea:

 

Oczywiście że był team orders, latvala sie celowo spóżnił na PKC przed SS23 :cry:

Teraz sie zacznie walka o mistrzostwo , Loeb i Hirvo mają po równo 196 pkt a Ogier 193, bedzie walka do końca, a pamietajmy teraz jest catalonia, i napewno Sordo bedzie sie chciał pokazać przed swoją publicznością, :D , jak widac Mini, bardzo szybko dołącza do grona Citroena I Forda, za dwa lata moze być jeszcze ciekawiej jak VW Polo WRC dołączy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...