Skocz do zawartości

Rajdowe dyskusje - sezon 2011


Dehnel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mój pierwszy post więc się przywitam: Witam wszystkich :wink:

 

Than_Junior dokładnie wszystkich szkoda, ale jak to kiedyś powiedział mój znajomy, stary rajdowy wyjadacz " to je rejli"

Jak by nie patrzeć piękny rajd i oczywiście Kajto dał OGNIA! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rsmp.pl:

Super rajd. Dzięki wszystkim - pisze Jarek Baran. - Niestety zespół Cersanit i jego szybki kierowca złożyli protest na nasz samochód. Więc z końcowymi wynikami będziemy musieli zaczekać. Jeszcze raz dziękuję - dodaje pilot LOTOS Dynamic Rally Team.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurka nie wiem jak to się stało ale miało być tu w poszło na autoklub .... :shock: ,przeklejam

 

Szacun dla wszystkich spotkanych na trasie forumowiczów od załogi 000.

Widzieliśmy Was praktycznie na każdym OS !

Like it !

Rajd genialny, trasy bardzo urozmaicone, szybkie, techniczne, kilka bardzo podchwytliwych miejsc, a w naszym przypadku dodatkową dawką adrenaliny jest to, że jedziemy bez opisu ... jedyny OS który znalismy to SS Mikołajki :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A oco chodziło z taktycznym zagraniem Hołka na Superoesie czyli przepuszczeniu Bebenka jako przecieraka skoro i tak Hołek jechał dzisiaj jako pierwszy?
No właśnie... Na SuperOESie poszedł ze startu pełnym ogniem, a pod koniec z naszego wzgórza wyraźnie było widać, że wolniej się odpycha...

Na Fejsie napisał wieczorem: "Co za dzień za nami!Pierwszy oes pojechałem tak na rozpoznanie, na drugim przycinęłiśmy i wskoczyliśmy na pierwszy plac, potem w miarę szybka, równa jazda aż do superoesu, gdzie pojechaliśmy taktycznie oddając pierwsze miejsce taktycznie Bębenkom, ale jak się okazało w ME, kolejność startowa i tak jest ustalana wcześniej, więc 3 sek poleciały..."

Czyli chyba jednak nie doczytał Regulaminu - zgodnie z Regulaminem na drugi dzień zostaje kolejność sprzed Super OESu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni chyba sami nie wiedzą, oprotestowali chyba prędkość Kajtka na szutrach :wink:

Do tej pory byłem pod wrażeniem tego co ten 50 letni gość wyczynia za kółkiem, i że potrafił się w takim wieku odnaleźć w rajdówce oraz kłaść młodym na oesie, ale tym protestem wcale mi nei zaimponował. Szczerze wątpię, żeby ludzie z rallytechnology mieli coś pokombinowane przy aucie :roll:

Jestem tym wszystkim strasznie zniesmaczony tym bardziej, że kibicuje tak Sołkowi jak i Kajtkowi :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sołowow to nerwowy gośc. Byłem na rynku na mecie na Dolnosląskim. Auta podjezdzały spokojnie do kolejki bo trzeba było jechać po uliczkach pełnych ludzi. Sołowow po tym jak nie obronił pierwszego miejsca był mocno zdenerwowany i jak wpadł na uliczki i na rynek to ludzie uciekali mu z pod kół. Sam widziałem jak o mały cyk nie buchnął kobiety z wózkiem. Poszedł pełnym ognień. Potem siedział w aucie i czekał na dekorację.

Co nie zmienia faktu, że faktycznie ładnie jeździ i naprawdę szybko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ratowanie gacka

Powienien dać na mszę.... :mrgreen: Niedużo brakowało. Miał farta :!:

 

 

Mały fart był że na przepuście nie było mostku, ale w końcu to łąka więc teoretycznie nie powinno być :)

 

kawalek przed szczytem było lekkie podbicie i dupe przestawiło - opanowane wyratowane, wrócone na droge, reset, jazda dalej

 

Reszta rajdu bez najmniejszych przygód :)

 

Dzieki za doping, Troche luda z forum było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Jak poinformował zespół Lotos Dynamic, wstępne badanie końcowe samochodu nie wykazało żadnych nieprawidłowości technicznych. "

Specjalnie przyjeżdza jakaś międzynarodowa specjalista. Jeżeli coś by znaleziono, to ciekawe skąd o tym wiedziano, jeżeli wstępne badanie końcowe nic nie wykazało. Ciekawe też czy wstępne badanie końcowe to rozbiórka czy postawienie auta do Park Ferme.

Jestem ciekawy jak to się skończy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaskulwwa, to skąd wiedzą, że coś jest nie teges? Mają szpiegów u Kajtka? Ileż to już takich spraw przy zielonym stoliku było i protesty okazywały się fiaskiem... To jest tlyko psucie piękna tego sportu oraz swojego image'u...

Szkoda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

silnik i skrzynia jada do Francji - zaplombowane.......za 6 tyg. ma byc odpowiedz. W R4 nie było zmian w skrzyni i silniku.

I już wiadomo o co Sołowowowi chodziło. Taka przyjacielska przysługa żeby Kajto miał motywację do kupna nowego silnika i skrzyni przed kolejnym rajdem. Wiadomo - nowy znaczy lepszy i będzie łatwiej koledze sięgnąć po tytuł. A, że zespół musi teraz wykartkować dziesiąt k pln to już nic nie znaczący szczegół.

 

Jest jedno określenie na takie zagrywki ale sam bym musiał sobie pasiaka przyznać. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...