Skocz do zawartości

Rajdowe dyskusje - sezon 2011


Dehnel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

RoadRunner, ja bylem ale szczerze mowiac nie wiem na czym mogl az tyle stracic... :shock: Ale tez nie widzialem calej trasy oczywiscie. Niemniej podejrzewam, ze bylo to taktyczne zagrania - bo przeciez nie zalezy mu na wygraniu dnia, a rajdu! 8)

 

No nie przesadzaj, przecież każdy widzi i nie wmówisz nam czegoś co nie jest prawdą. Ocknij się.

 

 

wiesz co, sam sie ocknij.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że od 6 lat nie śledzę rajdów jakoś specjalnie mocno. Jednak dzisiaj przypadkiem

byłem w Mikołajkach i zajrzałem tu i ówdzie a najbardziej zdziwiła mnie tablica wyników.

Czy to Hołek taki dobry czy reszta taka słaba ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że od 6 lat nie śledzę rajdów jakoś specjalnie mocno. Jednak dzisiaj przypadkiem

byłem w Mikołajkach i zajrzałem tu i ówdzie a najbardziej zdziwiła mnie tablica wyników.

Czy to Hołek taki dobry czy reszta taka słaba ?

 

 

No nie mozna powiedzieć, że Kajto, Kuzaj, Bebenek są słabi... Hołek jest poprostu kierowcą na światowym poziomie. Myśle, że ma dobry zespół, dobry samochód, zna swoje szutry i nie ma ciśnienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leszek jutro atakuje w SR :)

 

z FB L.K:

Po zlokalizowaniu usterki i wymianie komp. w serwisie rozpocząłem drugą pętlę. Na 3 km os 5 po skoku w lesie, pękł tylny wzdłużny wahacz. Podjąłem próbę dojechania do mety mimo fatalnego prowadzenia się samochodu zwłaszcza na lewych zakrętach. 3km przed metą na skutek przeciązeń urwał się drugi wahacz urywając przewody hamulcowe. Bez koła może i bym dojechał ale bez hamulców nie dlatego podjąłem trudną decyzję o wycofaniu się z 1 dnia rajdu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale się dzieje... Holek 6min straty + 1min kary, Ramona, Oleksowicz i Rzeźnik OUT, a Kajto założył chyba w nocy podtlenek azotu ;-)

 

Nasi w miarę równo choć tez nie bez problemów - koła się gną jak plastelina na tym wyrypie :-/

 

Niemniej prowadzimy w Nce!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okeyten, z tego co z nim ozmawialem to wczoraj poloska poszla :-/

 

Marko rally, trzeba bylo pisać na pw. Piszesz coś na publicu to licz się z tym ze inni zabiorą głos. Twój komentarz był absolutnie bezsensowny i niepotrzebnie napastliwy. A ja już tak mam ze się odzywam, jak ktoś się zwraca po chamsku do innej osoby, szczególnie takiej z która się dobrze znam. Temat uważam za zakończony.

 

Kuziego strasznie szkoda, niestety wahacz się ulamal :-( szkoda tez Juniora :-/ kurcze, wszystkich szkoda!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...