Skocz do zawartości

Rajdowe dyskusje - sezon 2011


Dehnel

Rekomendowane odpowiedzi

TOMASZCZYK OGIEŃ

No i pocisnal, brawo! Jednak 17letnia honda civic vti to konkretne auto :)

 

Ale sporo osob wydzwonilo... Nie sledzilem do konca, wiec nie wiem co tam Tomala potem zrobil, ze spadl, ale jak na pierwszy rajd w CTR po przesiadce z Saxo i idzie o top3 to chyba calkiem niezle :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Na ósmym odcinku Tomala już nie jechał. Widać, że starał się naciskać, ale gdzieś musiał przedobrzyć i skończył zawody.

Kubalonka nieco mnie rozczarowala, bo nic się tam szczególnie nie działo, przynajmniej gdzie ja stałem. :wink:

Dobka- O tym odcinku nigdy nie słyszałem, ale po przyjeździe na niego powitał nas wydzwoniony Colt i zdemolowany płot. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem Karową w telewizji. Wydaje mi się, że Kuchar mógł zmieścić się za to beczką, tylko niepotrzebnie spanikował. Może to nerwy, albo to wyglądało tylko tak w przekazie telewizyjnym. Nie przepadam za nim, ale szkoda mi go było.

 

Gratulacje dla wszystkich zawodników!

 

P.S. Wie ktoś, co Leszek namodził?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem Karową w telewizji. Wydaje mi się, że Kuchar mógł zmieścić się za to beczką, tylko niepotrzebnie spanikował. Może to nerwy, albo to wyglądało tylko tak w przekazie telewizyjnym. Nie przepadam za nim, ale szkoda mi go było.

 

tez o tym pomyslalem, ze juz mogl isc na zywiol, a jak juz to pociagnac "tylkiem" po tych betonikach:) do mety by sie dociagnal, a czas byl dobry :) noo ale moze to tylko tak w tv wygladalo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zel sie zlozyl juz na poczatku do tej beczki i tam juz bylo porobione , zostal blisko beczki i niepotrzbnie probowal sie tam zawijac.To musialo sie tak skonczyc.Odjechal by kawalek dalej stracil moze sek. czy dwie ale mial by wygrany rajd.No ale latwo sie mowi z za telewizora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...