Skocz do zawartości

GT znów na chodzie


Jakublad

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich,

Po ponad miesięcznych naprawach znów mam przyjemność jeździć moim GT. Wymieniona sprężarka, zrobionych kilka innych dupereli i jazda autem znów sprawia przyjemność. :-) Cała sytuacja pomogła mi jednak dojść do wniosku, że z serwisami koniec. Nie oddam już swojego auta do żadnej autoryzowanej stacji. Niesłusznie obrywa się może tym sensownym, ale ta w której ja naprawiałem auto woła o pomstę do nieba. Dobrze, że znalazł się mechanik mający pojęcie o autach, bo po odebraniu samochodu z serwisu nie wyglądał on za ciekawie. Wymieniona sprężarka, auto miało moc, ale dymiło się spod niego, a w środku intensywnie "pachniało" spalinami. Okazało się, że wydech był nieszczelnie złożony (w kilku miejscach), a na wydech lało się ze sprężarki. Nie wspomnę, że naprawa auta trwała w serwisie miesiąc, a tak naprawdę nikt nie był mi w stanie powiedzieć, co poza sprężarką zostało zrobione. ;-)

 

Życzę Wam zdecydowanie lepszych doświadczeń z ASO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich,

 

Po ponad miesięcznych naprawach znów mam przyjemność jeździć moim GT.

 

A witamy, witamy i cieszymy się że wózek znów na chodzie 8) .

 

Cała sytuacja pomogła mi jednak dojść do wniosku, że z serwisami koniec. Nie oddam już swojego auta do żadnej autoryzowanej stacji. [...]

 

Życzę Wam zdecydowanie lepszych doświadczeń z ASO.

 

Na ten temat toczy się właśnie dyskusja, która potwierdza Twoje doświadczenia... :roll: - http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?p=172065#172065

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...