Skocz do zawartości

Inauguracja US-Spec'a ;-)


ogs

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde, OGS-iu, nie denerwuj mnie wrzucaniem zdjęć czarnej imprezy :wink:. Ona jest naprawdę śliczna i za każdym razem widząc czarną zastanawiam się, czy nie powinienem był zamówić właśnie takiej... :roll: I już kiedy sobie powiedziałem, że nie, że niebieska jest ładniejsza, to Ty mi tu ładujesz zdjęcia czarnej i cały mój misternie zbudowany plan zaczyna się chwiać w posadach... :twisted:

 

PS. To musiał być w wersji 'live' zajebisty widok - 2 takie wózki obok siebie 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Wysowej na Plejadach było nieco lepiej, taki wozidełek było nieco więcej :)

 

Dobrze, że mnie nie było na poprzednich Plejadach, bo bym chyba umarł z żałości, że ja jeszcze nie mam wozidełka spod znaku Plejad... :roll:

 

Ale już się nie mogę doczekać następnych...

 

...na które mam nadzieję dojechać już własnym wozidełkiem 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aflinta Ja tu bardzo proszę się od balansu Bieli odpimpać... :wink: :mrgreen: Ja owszem balansuję między Justynką a niespodzianką, ale już szala się przechyla na niekorzyść Justynki... :mrgreen::mrgreen:

 

Przemq gwarantuję, że jak dostaniesz kluczyki to wszystkie rozterki miną jak ręką odją... :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. To musiał być w wersji 'live' zajebisty widok - 2 takie wózki obok siebie 8)

 

Zajebisty widok to maja kierownicy innych samochdoow w Krakowie na 3 pasmowkach.. jak na swiatlach podjezdza z lewej i prawej cos niebieskiego i cos czarnego :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj widziałem czarnego GX'a combi... Też super autko... Nie wiem czyje ale jechało w moje okolice... Teraz zaczne się rozglądać... A ostatnio pod blok zajechał gość nowym STI srebrnym i już jak z nim pogadałem to powiedział, że widzimy się na Plejadach... :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajebisty widok to maja kierownicy innych samochdoow w Krakowie na 3 pasmowkach.. jak na swiatlach podjezdza z lewej i prawej cos niebieskiego i cos czarnego

 

to mają stereo :twisted:

 

A ostatnio pod blok zajechał gość nowym STI srebrnym i już jak z nim pogadałem to powiedział, że widzimy się na Plejadach...

 

dopiero na Plejadach? Niech na kieubache wpadnie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dopiero na Plejadach? Niech na kieubache wpadnie

 

Jak tylko go spotkam to mu powiem co by wpadł... Mówił, że na forum wejdzie to może jakoś sie pojawi... :mrgreen:

 

A ja go widziałem pod knajpą w Kryspinowie

No to się Pani buja GX'em... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...