Skocz do zawartości

Płyn Chłodniczy?? Dym spod maski :) PoMoCy....:)


Kaya

Rekomendowane odpowiedzi

Chłopaki mam pytanie, może głupie ale to moje pierwsze subaru a dokładniej WRX 2001r, oczywiście czekam te 5 min żeby ostygł, ale coś z niego śmierdzi i ostatnio jak zgasiłam zaczęło mi dymić spod maski ...płynu w zbiorniczku od chłodnicy jest wg mnie mało....ale nie wiem.............. dymi z lewej strony ( jak stoję przed autem) Co powinnam dolać i gdzie :D Z góry dzięki za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możesz mieć też jakiś wyciek, ale przez czytanie tego wątku raczej nie widać skąd.... :twisted::lol: , podjedź do kogoś, kto ogarnia Subaru i niech obejrzy, jak sam nie potrafisz, to chyba nie jest trudne....jakiej odpowiedzi oczekujesz na pytanie: ludzie, cieknie mi i dymi, co to jest? jak napisał filester, w Subaru często cieknie spod uszczelek pokryw zaworowych, prosto na wydech, i jak się oliwa wypala, śmierdzi i dymi. ale płyn chłodniczy parując - też dymi....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

płynu w tym metalowym zbiorniczku powinno być na full, dolej i zobacz czy ubywa podczas jazdy (np 1dzień) miałem ostatnio to samo w swoim GT i kolegi Megane, że ciekło z chłodnicy i dym spod maski ;) skończyło się na wymianie chłodnicy, ale oczywiście może równie dobrze być to wyciek oleju i kapanie na coś gorącego jak pisali przedmówcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałem taki wyciek z węża wspomagania, też jest po lewej stronie (patrząc z przodu) i dym leciał aż przez wlot na masce. to taki gumowy wąż połączony z metalowym elementem i zbiornikiem wyrównawczym płynu wspomagania

W GT i WRX lubi się sam psuć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja jeszcze dodam (z doświadczeń własnych, niestety) pękniętą osłonę prawego wewnętrznego przeg. napędowego i związane z tym "obrzyganie" smarem kolektora i 1-wszego tłumika. Dymiło wzorcowo... a i zapaszek był niezły. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...