Skocz do zawartości

jakies plany na szkolenie/pojeżdżawke w przyszly weekend?


mrowa

Rekomendowane odpowiedzi

Przegladalem terminy szkoleń i pojeżdżawek i to co jest zaplanowane

na najbliższe weekendy kompletnie mi nie pasuje (akurat w te weekendy mam zajecia na studiach). W zwiazku z powyższym zaświtał mi głowie pomysł że być może inni forumowicze mają ten sam problem. Jestem ciekawy czy ktoś myślał o zorganizowaniu pojeżdżawki (najlepiej uwzględniającej początkujących) w najbliższy weekend w Ułężu albo NMnP?

Może chlopaki z 4T z Wroblem lub bez W. ? Ot taki luźny pomysł/pytanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest szansa, że będzie coś 17.10 ale nie jest potwierdzone więc na razie cicho sza żeby nie robić fałszywego alarmu

 

No to pls. dawaj znaka, bede musiał zorganizować co by ktoś pożyczył mi koła na powrót do wawy (mam tylko 1 kpl :( ) ja zgarnę Stefana co by też ze mną tym razem przyjechał. Mam opony chcę je dobić! a co najważniejsze się czegoś nauczyć. Pisz gdzie ta tajna pojeżdżawka ;) pls.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest szansa, że będzie coś 17.10 ale nie jest potwierdzone więc na razie cicho sza żeby nie robić fałszywego alarmu

 

No to pls. dawaj znaka, bede musiał zorganizować co by ktoś pożyczył mi koła na powrót do wawy (mam tylko 1 kpl :( ) ja zgarnę Stefana co by też ze mną tym razem przyjechał. Mam opony chcę je dobić! a co najważniejsze się czegoś nauczyć. Pisz gdzie ta tajna pojeżdżawka ;) pls.

 

mrówa nie siej zamętu bo to żadna tajna pojeżdżawka :!: :evil: po prostu organizator próbuje coś na że 17 go klepnąć ale musi to potwierdzić i ustalić szczegóły, jak wszystko będzie jasne będzie info na forum, tyle na razie w temacie

 

RU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...