Skocz do zawartości

48. Rajd Barbórka - 04.12.2010


niumen

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 704
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

os1, bemowo duet i karowa

http://picasaweb.google.com/10975957323 ... yU6pOkjgE#

nie żebym się czepiał, bo foty może i fajne, ale pofatyguj się next time i zrób selekcję, a nie na pałę wrzuciłeś wszystko ;) sztuką jest zrobić 5 fotek jednego ujęcia i wybrać jedno najlepsze ;) i takie wrzucić ;) trzeba tylko usiąść i poświęcić trochę czasu... oglądający szybko się zniechęca do dalszego oglądania, jak widzi, że sam autor ma w d...., bo wrzuca foty nieostre, przypadkowe, te same ujęcia po 5x....

 

Sztuką jest zrobić jedno ujęcie i to perfekcyjne :mrgreen: Ale w kategorii zdjęć z rajdów dobrze gdy samochód jest na 5 zdjęciach na 1 zakręcie, bo można zobaczyć jak kierownik ogarnia i co robi z gazem i kołami... Więc ja uważam, że zdjęcia super i wcale się nie znięchęciłem do oglądania. Tym bardziej docenić warto, że się komuś chciało stać, marznąć, pstrykać i potem jeszcze wrzucić :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vergette(...)- widziałem Cię przejeżdżającego Furmańską/Browarną po zakończeniu show.

 

 

ale wtopa... :roll:

 

Kurna, Subara widziałem przejeżdżającego :mrgreen: .

Z rozpędu się mi napisało się przejeżdżającego, a nie przejeżdżającą. Sorry :(

Ważne, że bez błędu ortograficznego i że siedziała z tyłu jeśli coś było pite :mrgreen:

 

nie buj, ja kiedys pozdrowilem harvestera jako kierowniczke, przez dwie strony szydzili :mrgreen: :mrgreen:

btw

pzdr harv :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vergette(...)- widziałem Cię przejeżdżającego Furmańską/Browarną po zakończeniu show.

 

 

ale wtopa... :roll:

 

Kurna, Subara widziałem przejeżdżającego :mrgreen: .

Z rozpędu się mi napisało się przejeżdżającego, a nie przejeżdżającą. Sorry :(

Ważne, że bez błędu ortograficznego i że siedziała z tyłu jeśli coś było pite :mrgreen:

 

nie buj, ja kiedys pozdrowilem harvestera jako kierowniczke, przez dwie strony szydzili :mrgreen: :mrgreen:

btw

pzdr harv :lol:

 

filigranowej budowy, z długimi włosami :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

beczka jest przereklamowana, kto ma czterołapa wie, jak kręcić się w kółko :twisted:

 

 

I dlatego najlepiej* (najladniej) beczke pojechaly ponoc te paskudne Beemwe...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

*poza Makinenem, ale on chodzi w innej lidze. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

beczka jest przereklamowana, kto ma czterołapa wie, jak kręcić się w kółko :twisted:

 

 

No nie tak do końca :roll: , beczka doskonale pokazuje kto ma jakie wyczucie auta, w różnych warunkach, pomimo że niemal każdy każdy ze startujących trenował do upadłego, to tak naprawde perfekcyjnie robił to tylko mikinen ( pokazowo) oraz szybko i ładnie bufie, kuchar, kuzaj, kajtek i może jeszcze kilku których nie zapamietałem bo rozgrzewałem sie na trybunach :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

beczka doskonale pokazuje kto ma jakie wyczucie auta, w różnych warunkach, pomimo że niemal każdy każdy ze startujących trenował do upadłego, to tak naprawde perfekcyjnie robił to tylko mikinen ( pokazowo) oraz szybko i ładnie bufie, kuchar, kuzaj, kajtek i może jeszcze kilku których nie zapamietałem

 

 

Hołeeeeeeeeeeeeeeeeek 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

beczka doskonale pokazuje kto ma jakie wyczucie auta, w różnych warunkach, pomimo że niemal każdy każdy ze startujących trenował do upadłego, to tak naprawde perfekcyjnie robił to tylko mikinen ( pokazowo) oraz szybko i ładnie bufie, kuchar, kuzaj, kajtek i może jeszcze kilku których nie zapamietałem

 

 

Hołeeeeeeeeeeeeeeeeek 8)

 

 

hołek dla mnie to akurat zrobił mega plame :twisted: , na karowej :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

beczka jest przereklamowana, kto ma czterołapa wie, jak kręcić się w kółko :twisted:

 

Zacznijmy od tego, że nie da się kręcić w kwadrat :mrgreen:, a poza tym strasznie wyszło na ostatniej Barbórce (i poprzednich zresztą też), jaką sztuką jest zrobienie ciasnych obrotów wokół beczki :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...