Skocz do zawartości

48. Rajd Barbórka - 04.12.2010


niumen

Rekomendowane odpowiedzi

PS Czy ktoś mi może wytłumaczyć jakim cudem nagrywarka cyfry plus, która zawsze sprawdzała się idealnie, tym razem nastawionego nagrania Barbórki z TVP HD nie nagrała? Wisi ono ciągle w "zaplanowane nagrania", z datą 4 grudnia :roll:.

 

z N-ki się nagrało TVP HD 18-20 :mrgreen: może czas zmienić operatora :?: ... mogło być też tak, że akurat (pogoda) o tej porze był słaby sygnał sat i dlatego się nie nagrało :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 704
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Pozdrawiam spotkanych - Szubaru, MaćkaSubru, Przemqa i kilku nowych-subarowych znajomych :-)

 

Od strony organizatora - tak, był sprowadzany preparat do obsypywania nawierzchni odcinków i na szczęście "dał radę" mimo obaw, że do rana z piątku na sobotę i tak dopada tego śniegu.

Mimo wszystko wielu załogom nie udało się uniknąć bliższych spotkać z zaspami (wypadnięcia do rowu na Żeraniu, uślizgi kół powodujące brak kontroli nad samochodem itd. Jedna z ekip meldowała, że nie byli w stanie otworzyć drzwi, żeby z auta wyjść...

TomekN starcił na Żeraniu cenne 2 minuty z powodu ześlizgnięcia się z trasy.

Koczeski/Matusiak w N15...niestety stracili 8 minut stojąc w śniegu i czekając na możliwość kontynuacjia jazdy. Na Karową trafiła zatem tylko Magda Koczeska ;-)

 

Gracowy - pozdrowienia i pełen szacun! :-)

Hogi - wooooow

Szubaru - dziękuję za chęć poczęstunku. No niestety, czasem trzeba być kierowcą...

 

Wróciłam z Barbórki o 4-tej nad ranem... Kuchar nie dał żyć abstynentom ;-) Trudno mu się dziwić po takim sukcesie :-)

Impreza porajdowa była bardzo udana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szubaru napisał(a):

porażka to WRC z rallycrosu

 

 

szubaru gdzie Ty widziales WRC w reallycrossie

 

 

zgłoszeni byli WRC :idea:

 

dlatego dla Ciebie to byla porazka bo nie skrecalo, ale nie tylko oni mieli z tym problem

 

 

ale czemu nie chcieli przyspieszać :( niektóre ośki sie lepiej zbierały 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuchar nie dał żyć abstynentom ;-) Trudno mu się dziwić po takim sukcesie :-)

 

 

Po jakim sukcesie? W prasie pisza, ze wygral Pawel Przybylski :mrgreen:

przybyl.jpg

 

 

:shock: :mrgreen:

 

 

Hoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooołeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeek!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmarzłem jak pies na tej Barbórce :evil:

 

Szkoda, że polali czymś Karową i nie było śniegu.

Dymurski tłumaczył tym, że kiepsko wyglądają WRC jadące 10km/h w telewizji - ale dla mnie jest to kiepskie tłumaczenie - kiedyś jeżdziło się w takich warunkach jakie były i najważniejsze, że wygrywał ten co ogarnia takie warunki - co to za zimowy rajd bez śniegu :cry::(

 

Beczki Makkinena - nie bez powodu jest czterokrotnym mistrzem świata

 

Chmielewski czy Szymański na Karowej - szacun - nie tylko samochód sie liczy

 

Chociaż warszawska Barbórka coraz mniej mi sie podoba - za dużo show - zwłaszcza Karowa (za rok bilety będą po 200zł - zobaczycie)

 

Tu relacja kolegi

 

http://www.auto-turystyka.pl/index.php? ... &Itemid=26

 

Za rok chyba pojadę do czeskiej Pragi (coś nowego)

 

Pozdrawiam wszystkich spotkanych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po jakim sukcesie? W prasie pisza, ze wygral Pawel Przybylski

 

 

to pismaki :wink: :mrgreen: ale Przybylski by się ucieszył 8)

 

Hoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooołeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeek!

 

 

szkoda,że tym razem siedzieliśmy na różnych trybunach :(

 

za rok bilety będą po 200zł - zobaczycie)

 

raczej nie- po raz pierwszy na trybunach były puste miejsca :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo było zimno i kłopoty z dojazdem - inaczej byłoby znacznie ciaśniej - potwierdza to także ilość osób oglądających nie na trybunach.

 

-- 6 gru 2010, o 16:53 --

 

podpis z ostatniego zdjęcia z linka od maćkaSubru:

Gracjan Duda w czasie przejazdu na Karowej oświadczył się swojej narzeczonej Oli i został przyjęty.

 

siedzi cicho i nic nie powie - GRATULACJE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Moim zdaniem było mało ludzi. W zeszłym roku to stałem przy barierkach a za mną były jeszcze ze 4 rzędy osób. A w tym roku mogłem iść w połowie Karowej do WC i wróciłbym sobie spokojnie pod barierkę.

 

 

A w zeszłym roku jak postawili jedną trybunę zaraz przy wjeździe pod most to była zajęta w jakichś 30%. I w tym roku znowu wszystkie je ustawili koło beczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ziomy tak tak , Józef czyli Gracowa dostała propozycje nie do odrzucenia na 15 sec przed startem, przez intercom i info , że ma cały OS na zastanowienie się :mrgreen::mrgreen:

Dalej taktyka była już jasna i teraz wiecie dlaczego taką dzidą szedłem.

Praktycznie cała partię na kostce w góre i w dół poszlismy bokiem, ale musiałem tak jechać, żeby Gracowa za dużo nie rozmyślała :twisted:

 

053rx.jpg

 

 

Udało się !

Na mecie było TAK :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ziomy tak tak , Józef czyli Gracowa dostała propozycje nie do odrzucenia na 15 sec przed startem, przez intercom i info , że ma cały OS na zastanowienie się

Dalej taktyka była już jasna i teraz wiecie dlaczego taką dzidą szedłem.

Praktycznie cała partię na kostce w góre i w dół poszlismy bokiem, ale musiałem tak jechać, żeby Gracowa za dużo nie rozmyślała

 

sprytna taktyka 8)

 

Gratulacje :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzmy - przerabiałem opcję zaręczyn, ale tak dobrego pomysłu nie miałem. A wiem że jak już człowiek się zdobywa to warto z przytupem, żeby tego stresu to było warte.

 

... teraz już cała sprawa za mną i wróciłem do stanu wolnego ..i obecnie tylko jedną kochanice utrzymuję ...jest niebieska i chodzi na 4 złotych łapkach :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...