Skocz do zawartości

!!! dużyyy wlot do gt-ka gdzie to zdobyc??


boju21

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuje zamówić na ebay`u ja tak zrobiłem pasuje idealnie czekałem 14 dni paczka lotniczą cena w sumie ze wszytskim 400 pln.Wlot jest przygotowany w podkładzie więc dochodzi malowanie.Zwrócić należy uwagę na ogłaszającego aukcje na ebay są dwie opcje - USA lub TAIWAN wiadomo że druga opcja wyjdzie nie dośc że drożej to niewiadomo do tego jak, a USA polecam.To tyle w temacie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bedziecie tak kupowac te wloty, to nie zdazycie zanim Wam rdza samochody ogryzie :)

 

Generalnie uwazam, ze sti8-style wyglada jak kupa na klasyku. Ale w sumie to kwestia gustu i nie kazdy akurat mysli o tym, jak samochod bedzie wygladal, a co mu ta modyfikacja da.

 

Prawde mowiac mysle, ze nie ma sie co trzepac, czy z Taiwanu czy z USA, bo odnosze wrazenie, ze to sa i tak te same wloty (jak kupa innych gratow sprzedawanych w USA, a tak czy siak pochodzacych z Chin, Taiwanu itp.)

 

W UK oczywiscie tanio nie bedzie - ale jak cos, to dalem juz wczesniej tutaj linka do wlotow calkiem porzadnie zrobionych i takich jak kto lubi - okraglych, powiekszonych troche jak klasykowe (czyli niby sti7 style) albo jak ktos woli, sti8 style.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co tak temat umilkł???juz nikt nagle nie szuka tych kurników??tylko ja chyba walcze i walcze czekam na przesyłke bo kolega z forum "niby"miał mi juz taki wysłac ale jakos nikt do drzwi z paczka nie puka

 

-- N paź 17, 2010 6:59 pm --

 

co tak temat umilkł???juz nikt nagle nie szuka tych kurników??tylko ja chyba walcze i walcze czekam na przesyłke bo kolega z forum "niby"miał mi juz taki wysłac ale jakos nikt do drzwi z paczka nie puka

up!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lucza ja czekam na przesyłke od jednego z formuowiczów bo własnie taki miał i kupiłem go za 350zł,niby :x bo do dzis nie otrzymałem wlotu własnie tego wysokiego i pisałem do kolesia ale nie kwapi sie by nawet mi odpisac naszczescie przesyłka ma byc za pobraniem,a wrazie co jak do srody nie przyjdzie,musimy sami sobie zamówic bo inaczej tego nie widze,pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...