Skocz do zawartości

Forek XT , opony na zimę


PedroAlvaro

Rekomendowane odpowiedzi

opona czym węższa tym lepiej robi w śniegu

 

Dobrze powiedziane, dokładnie tak ;-) Ja jeżdzę w zimie w Forysiu na 205/40/17. Aż tak nie polecam, to już lekki hardcore ale serio, im wężej tym lepiej. Chyba, że ultra głęboki, kopny śnieg, wtedy ciut inaczej :wink:

 

 

Pozdrawiam

Grzegorz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
marzyły mi się nokiany HAKKAPELIITTA

 

o! nie tylko Tobie. Na pewno je kupię (5). Mam wyczochrane na przepisy. W gdańsku główne drogi oblodzone, dojazdy oblodzone, obwodnica oblodzona i nikt nic z tym nie robi. Czuca budą na lewo i prawo, z zawałem żona jeździ. Totalny koszmar. No i pełno placków lodowych.

 

Podobno te 5 nie hałasują mocno bo kolec mały i w symbolicznej ilości. Znam gościa który ma barumy z kolcami i nawet tego dobrze nie widać

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo jak kot na kafelkach

Szkoda KOTA. Uważam, że w Polsce (a przynajmniej w jej większej części) mamy tak zmnienne warunki na drogach, że kupowanie jakichkolwiek opon dobrych tylko w specyficznych warunkach jest drogą do nikąd a raczej drogą do niebytu. Jedynym argumentem jest brak kasy a dorabianie do tego "ideologii", że są super na śnieg itd to tylko robienie wody z mózgu. Jak mnie nie stać na utrzymanie samochodu w odpowiednim stanie technicznym aby nie zagrażał mi i innym to nie powinienem go kupować. Taksiarzom, którzy w zimie jeżdzą na letnich i nie mogą podjechać pod minimalny podjazd mówię NIE. :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...