Skocz do zawartości

Szukam sponsorów na Rajd Dolnośląski


chrisro

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Szukam sponsorów chętnych wesprzeć mój start w Rajdzie Dolnośląskim. Pojawiła się szansa zdobycia tytułu vicemistrza w grupie Open i chce ją wykorzystać.

Rajdowa broń to prawdopodobnie Subaru Impreza n14 w klasie Open.

Może ma ktoś z Was jakąś firemke i chciałby aby jej logo znalazło się na moim Subaru?

Nie spodziewam się strategicznego sponsora - dziś liczy się każdy grosz.

 

pozdrawiam

Krzysiek Rosa

http://www.rosa-rally.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 miejsce na 1os-ie potem troszkę gorzej

W związku z tym mam pytanie co z tym autem/kierowcą było , że i pierwszy i drugi dzień problemy...... :?: :wink:

 

Andrzeju, samochód był od pana B. (takie nazwisko, przy którym może się zrobić niedobrze ;-)

 

-- 11 paź 2010, o 13:59 --

 

Tilki co się zużyło w Subaru :?:

 

Pierwszego dnia stacyjka... Wrrr... Po pierwszej pętli, która Krzyśkowi całkiem nieźle poszła, samochód nie chciał zapalić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szubaru napisał(a):

Tilki co się zużyło w Subaru

 

 

Pierwszego dnia stacyjka... Wrrr... Po pierwszej pętli, która Krzyśkowi całkiem nieźle poszła, samochód nie chciał zapalić.

 

taka duperela :evil: a na pych nie chciał zapalić :?: :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszego dnia stacyjka... Wrrr... Po pierwszej pętli, która Krzyśkowi całkiem nieźle poszła, samochód nie chciał zapalić.

 

Dziwne , bo z N-ką nie ma problemow...stale jedzie ( gorzej , lepiej ale jedzie :mrgreen: ) stąd moje zainteresowanie......

Szkoda bo kilka czasów os-owych było dobrych......i wygrana w Open pewna :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po rajdzie.

Cóż rajd stracony i nie pojeździliśmy zbytnio... Pierwszego dnia spaliła się kostka przy stacyjce bo nie była dobrze wsadzona lub się wysunęła i popaliło przewody. Drugiego dnia z kolei padła skrzynia po dwóch oesach - myślałem, że seryjne skrzynie się nie psują... Nikogo nie obwiniam - sam chciałem wersję ekonomiczną bo na tyle pozwalał budżet, który nie przewidywał poważniejszych napraw. Auto super - myślę, że przy takim już zostanę. Gdybym przed rajdem przejechał nim więcej niż tylko testowy 4 razy plus miałbym budżet na sportowe paliwo i kłową skrzynię to wynik byłby znacznie lepszy. Na asfalcie 50KM to znaczna różnica w porównaniu do Lancerów i auta Kajta, które jest z kosmosu. Bardzo dziękuję wszystkim forumowiczom obecnym na rajdzie za kibicowanie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...