Skocz do zawartości

Jeszcze inaczej o motoryzacji, czyli kochajmy stare gruchoty


BartZ

Rekomendowane odpowiedzi

"Stare gruchoty" to wszystko co przed 2000r., czy jeszcze wcześniej?  :rolleyes:

 

Bo jak coś już 3 sztuki gruzu uzbierałem...  :biglol:

 

Jeden własnie od miesiąca przechodzi zabiegi upiększające w SPA plus montaż kilku nowych zabawek  :drool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Stare gruchoty" to wszystko co przed 2000r., czy jeszcze wcześniej?  :rolleyes:

 

Bo jak coś już 3 sztuki gruzu uzbierałem...  :biglol:

 

Jeden własnie od miesiąca przechodzi zabiegi upiększające w SPA plus montaż kilku nowych zabawek  :drool:

20 lat minimum  :D

 

To SPA to dla katafalku czy wyścigówki? :P;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

20 lat minimum 

 

To jeden się łapie, drugi będzie w przyszłym roku a Scooby musi jeszcze dwa lata poczekać  ;)

 

Do SPA poszedł Landek bo po 60tys kilometrów ciorania i wypraw potrzebował czułości nie tylko mechanicznej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CB potrzebne do kontaktu z grupą (akurat zdjęcia z minizlotu) podczas przemieszczania się, ale używam go też żeby obadać trasę.... bo jak to mówią dowód nie jest wieczny, a nieseryjne pojazdy są chętniej kontrolowane.

Pozatym w mieście łatwo się zapomnieć i mozna stracić prawko (nigdzie nie napisałem że 24 koniiki :) ),

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CB potrzebne do kontaktu z grupą (akurat zdjęcia z minizlotu) podczas przemieszczania się, ale używam go też żeby obadać trasę.... bo jak to mówią dowód nie jest wieczny, a nieseryjne pojazdy są chętniej kontrolowane.

Pozatym w mieście łatwo się zapomnieć i mozna stracić prawko (nigdzie nie napisałem że 24 koniiki :) ),

Mam to, poza tym bardzo ładnie prezentuje się maluszek, widać, że dopieszczony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

A u mnie się narodził pomysł :)Ja mam świniaka GF ,żona miała Justy,ale ,ze mi się w maju wyjechało i wracam koniec listopada do Justy poszła w inne ręce (skrzynia do roboty,w tym czasie konczyło się OC,przegląc -więc po co trzymać generatora kosztów) i zacząłem kminić nad autem żonowym po powrocie ,na zasadzie,ze jak nie Justy czy inne japonskie to co ?

I...oświeciło :) :)

Mamy meeeega sentyment do Dżedaja (czyt.Jetta II) ,które było naszym pierwszym autem lata temu i wpadłem na pomysł,ze może by tak jettę? :)

Poszukiwana będzie po powrocie a plan wobec niej następującu: kierunek youngtimer z lekkim dłubnięciem wizualnym tj. ciutkę w dół i jakieś ładne koło.

Reszta oczywiście w jak najładniejszym stanie co by auto było bez wstydu jako zonowy codziennowóz ,ale taż na jakiś spot youngtimerowy ,czy inny się nadał :)

Foto poglądowe jak to planowo powinno wyjść :)

post-7758-0-00014800-1474223461.jpg

post-7758-0-60715900-1474223558_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety muszę się pożegnać z moim 'zabytkiem'. Niestety zaliczyłem dachowanie na track day'u Classic Auto w zeszłym roku. Udało się wystartować, ale auto nie nadaje się do naprawy :/ Dzielnie służył przez 7 lat, udało się nawet zając trzecie miejsce w klasie w CA CUP. 

 

Kiedyś wyglądał tak:

 

5892828272_e606309209_o.jpg

 

Na ostatnim track day'u już niestety tak:

 

Z2FsbGVyaWVzLzIwMTUwOTA1MTg1OTE2LTg0LTEu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JJacek ,na podroby na forum golfa oddaj ,co byś po prostu nie zezłomował gratów ,co mogą się przydać innym :(

 

Ozzy - zacny kaszel tak a propo :)

 

A co do wypowiedzi wyżej -szybki i wściekły to był Ventyl,ja planuję Jettę ,i co jak co ,ale zadnych lotek,wlotów i innych cudów ;)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BartZ powiem Ci,że ładny Dżedaj :) Tzn.Łatwo go naprawić,nie wyglada na drastycznie skrzywdzonego ,fele zmienić ,progi odkręcić,puche wywalić i to coś z tylnej klapy ,nie wiem co to ,jakas półka na przyprawy jak sie grilla w plenerze robi,czy co to tam jest ;)

 

Ciekawe czy do sprzedania :) Bo czasem ktoś może za bezcen sprzedać ,mysląc ,ze to tylko np>jetta,Golf czy 126p ;)

Ostatnio znajomy wyrwał w stanie jeżdżącym fiata 126p za jakies grosze,bo dał ciutke wiecej chłopowi na wsi niż daja na złomie ,a facet był z tych co nie wiedział,ze maluchy ,szczególnie te starsze już się cenią i stwierdził :"panie toż to stary maluch ,kto to teraz będzie tym jeździł" ;)

Edytowane przez hemi112
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...