Skocz do zawartości

Radzikowski sprzęgła


jaklys

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie,

ostatnio zleciłem wykonanie tarczy sprzęgła firmie Radzikowski w Warszawie. Po kontakcie telefonicznym wysłałem koło zamachowe, tarczę oraz docisk. Termin wykonania usługi miał być w okolicy jednego tygodnia. Sprzęgło wróciło do mnie po miesiącu i na dodatek zostały podmienine części. Tarcza sprzęgła jest OK, sprzęgło pewnie będzie działać, ale docisk wygląda na bardziej wyeksploatowany niż był mój. Zachęcam więc wszystkich do dokładego oznaczenia oraz zrobienia zdjęcia części jakie są wysyłane do naprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

ostatnio zleciłem wykonanie tarczy sprzęgła firmie Radzikowski w Warszawie. Po kontakcie telefonicznym wysłałem koło zamachowe, tarczę oraz docisk. Termin wykonania usługi miał być w okolicy jednego tygodnia. Sprzęgło wróciło do mnie po miesiącu i na dodatek zostały podmienine części. Tarcza sprzęgła jest OK, sprzęgło pewnie będzie działać, ale docisk wygląda na bardziej wyeksploatowany niż był mój. Zachęcam więc wszystkich do dokładego oznaczenia oraz zrobienia zdjęcia części jakie są wysyłane do naprawy.

 

 

nie pierwszy i nie ostatni :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdemu się zdarza fakap. Kłopot polega na tym, że o dobrze zrobionych sprzęgłach nikt nie pisze bo i po co? Natomiast opinia o spartolonym od razu na jakimś forum się znajdzie, przyklei i zostanie. Odsetek pomyłek jest pewnie taki sam, ale coś jakby forów więcej i ich użytkowników - stąd stwierdzenia, że "coraz częściej się zdarza". Do rzeczy - jeżdżę na sprzęgle od Radzikowskiego, jest SUPER. Kolega jeździ na jego sprzęgle "mocnym" cieniasem, znam dwóch ludzi z nys sx ze wzmocnionymi sprzęgłami Radzika, nie narzekają.

Gwoli ścisłości - widziałem faceta dwa razy w życiu, nie pracuję u niego i ogólnie jego opinia na rynku lata mi sześćdziesiątką. Uważam tylko, że to co zrobił z moją pozostałością po Exedy i drugim dociskiem to mistrzostwo świata za jedną trzecią ceny porównywalnego sprzęgła w sklepie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...