Skocz do zawartości

^^ F J S ^^ //18-pazdziernik (pon.) // TOR KIELCE//


FITNES

Rekomendowane odpowiedzi

Nikon ty weź więcej ludzi do obrobienia tego co zrobiłeś ostatnio ..... minęło milion lat a ani filmiku z ostatniego FJS ani materiału za który zapłaciliśmy i miałeś do nas wysłać :evil:

 

No...coraz więcej ludzi narzeka od jakiegoś czasu.....chyba czas sie zastanowić nad tą współpracą.... :evil: niedobrze,oj niedobrze.....CZERWONE ŚWIATŁO....

 

-- 14 paź 2010, o 21:23 --

 

Chyba focha strzelę za tego HOTDOGA :lol: :wink: .

 

 

Nie moge się doczekać jazdy :twisted::twisted::twisted:

 

Noo,,,sądząc po setapiie to naprawde HOTDOG...szybki i gorący....tak bedzie teraz ochrzczony!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikon ty weź więcej ludzi do obrobienia tego co zrobiłeś ostatnio ..... minęło milion lat a ani filmiku z ostatniego FJS ani materiału za który zapłaciliśmy i miałeś do nas wysłać :evil:

 

Płyty dla ciebie i STI z UK wysłane już kawałek temu. Numer listu masz na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Fitnes ! proba byla meeega fajna , partie szybkie i techniczne ja niestety nie zagoscilem dlugo ale tak bywa ...sprawy rodzinne okazaly sie wazniejsze ale zrobilem sobie smaka na przyszlosc :twisted:

 

-=nikon=-, jak masz cos z STI z nalesnikiem to chetnie zobacze ale pewnie nie ma tego za wiele

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki i Dziewczyny !

mega padam na twarz...wiec krótkko-

BARDZO DZIĘKUJE,ŻE ZNÓW MIĘDZY WAMI MOGŁEM BYĆ SOBĄ !

 

Wiecie ,jak się cieszę,że mogłem cos podpowiedzieć mądrze lub nie?....że trasa Wam pasiła i było rzeczywiście zawodowo?...szczególnie w drugą strone.

Dzięki Tomkowi M. i ekipie za serwis i wesołą atmosfere...

 

..fajnie było pokaleczyć sobie N-ką Andrzejka Badory i nie tylko...

 

Więcej "bajery" jutro...a 22 LISTOPADA znów FJS drive show "mejbi snow" ! ??? :mrgreen:

 

I szykujcie się na przeświąteczne spotkanie opłatkowe 20 lub 23 Grudnia...termin jeszcze dogramy.

Pozdro . Fit.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

turdziGT szkoda ze ty się mało w materiale złapałeś

 

 

za krotko bylem , nastepnym razem zdecydowanie nadrobie :wink: ale co tam ja najbardzej to zaluje ze nie zlapaliscie gr1zly jak jego EX po dobrym rozgrzaniu zialo ogniem z dwoch wydechow :twisted: 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...