Jump to content

STI MY11 Sedan

Recommended Posts

Dziwne , zawsze oglądasz u mnie...... :mrgreen: W przyszłym tygodniu powinna być biała 8)

Jej, co ja zrobię, jak on będzie fajny? Bym se kupił jako "dupowoza", ale mi stara nie pozwoli mieć dwóch niepraktycznych i palących jak smoki estiajów :mrgreen:.

Jakby miala cos do gadania ....

Ustalmy fakty!

Jak pojdzie "dobrze", a Ty tutaj jako jedyny wiesz, co mam na mysli, to zamowimy sobie po jednym :)

-- 3 paź 2010, o 19:14 --

Andrzej Koper, masz moze pelen wydruk specyfikacji sedanow STI i ich cen?

Andrzej a jaka to bazowa? nigdzie nie ma kompletacji

Nie ma : podgrzewania :foteli , lusterek , szyby przedniej , reg. elektr. lusterek , przyciemnianych szyb i pewnie paru innych drobiazgów bo kosztuje 5 tys euro mniej od top. ale ma duzy spojler Ciekawe , że kosztuje tyle co MR , ktora cześć tych dodatkow ma a spojlera duzego nie ma :shock: (49.5 eu)

Woz za 200tys nie ma w standardzie elektryczej regulacji lusterek? :shock: :lol:

Woz za 200tys nie ma w standardzie elektryczej regulacji lusterek?

Pewnie jakaś odelżona wersja do dalszych przeróbek ( rajdy , wyscigi ) homologowana bez tych dodatków . Co ciekawe ta "podstawa" ma duży spojler w wyposażeniu pewnie tez do "homologacji" Cena jak cena :10% cła , 18.6 akcyza , 22% vat....transport... :mrgreen:

AK

Andrzej....ale evo mr jest najtańsze a w STI nawet 2.0 nie ma spec C na Polskę :evil:

To nie tak.

Najtansze bylo kiedys Evo X RS. Evo X MR to najbogatsza wersja z nawigacja, etc... Po srodku jest Evo X GSR.

Jeśli ktoś jest zainteresowany specyfikacją WRX STI MY11 proszę o maila na PW.

Prześlę kompletne dane:)