Skocz do zawartości

Odszedł od nas forumowicz


chojny

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 177
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tez nie potrafie sobie wyobrazic, ze moze tak byc, ze jeszcze przedwczoraj chociazby pisal posty na forum, jak ja teraz, a dzis nie ma go juz wsrod nas :(

Szkoda, ze nie mialem okazji poznac na jakiejs pojezdzawce, patrzac na filmik, to super ogarnial!

No naprawdę fajnie ogarniał, z przyjemnością się patrzyło na Jego przejazdy. Jeszcze pamiętam jakby to było kilka dni temu jak z Nim rozmawiałem i jak Go nie raz podziwiałem na torze :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety zycie motocyklistow w Polsce jest bardzo trudne. Sam jakis czas temu mialem powazny wypadek na motorze mimo, ze bylem na drodze z pierszenstwem przejazdu, i na dodatek na przeciwko bramy cmentarza.

 

Wielka szkoda i strata czlowieka i kolegi forumowego mimo ze go nie znalem

 

Kondolencje dla rodziny i bliskich [* ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"W szarym popiele zwykłych dni i ja i ty

a każdą chwilę kradnie czas,

i życie łatwopalne i nieprzewidywalne pędzi obok nas,

a mury się do góry pną i mroźne czarne chmury coraz większe są.

Żyją w nas dzieci wszystkich gwiazd, dzieci wszystkich gwiazd, żyją w nas..."

 

(cytat Bracia Cugowscy "Dzieci wszystkich gwiazd")

 

Nie ma nic cenniejszego od życia ludzkiego dlatego nad każdą taką tragedią trzeba się zatrzymać, pochylić i poddać zadumie. Szczere wyrazu współczucia dla Rodziny, Bliskich i Przyjaciół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero dziś się dowiedziałem, ciągle nie mogę uwierzyć...

Nie znając osobiście Bartka podziwiałem jego kunszt jazdy, zwłaszcza na tym, wklejonym na pierwszej stronie:

Dla mnie (a pewnie nie tylko dla mnie), był to dowód, że nawet wolnymssakiem można jeździć widowiskowo i mieć przy tym sporo frajdy i motywacja do doskonalenia umiejętności.

 

Będziesz trwać Bartku w mojej pamięci, wspomnę Cię zawsze, oglądając ten film...

R.I.P. [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyzio_d, to jest bardziej uzależniające niz Subaru, zamiast antyka kupiłem motor, potem kolejny większy i mocniejszy - dopiero potem Legasia. niestety jest to ryzykowna zabawa - znacznie bardziej ryzykowna niz większość innych przez nas uprawianych ale jednocześnie dająca takiego "kopa" i tak uzależniająca, że nie sposób z niej zrezygnować.

Jest to kolejna znana mi osoba, ktora straciła życia na motorze ale jutro pakuje się i lece pośmigac po mazurskich winkielkach. Znam ludzi, którzy nie maja auta a maja motor, takich co rozstawali sie z narzeczonymi z powodu motoru. natomiast prawdą jest, że motocykliści są w Polsce na nieustającej wojnie ze wszystkim - z bezmyślnymi niedzielnymi katamaraniarzami, z drogami, pijanymi tutelsami itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informuje wszystkich iz pogrzeb Bartka odbedzie sie w czwartek o godz 14.15 na Cmentarzu Milostowo w Poznaniu ( wejcie od ul. Warszawskiej)

 

Msza sw. w kosciele na osiedlu Batorego o godz. 11

 

Odnosnie orszaku pozegnalnego prosze o kontakt na PW, chcialbym ustalic szczegoly z chetnymi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informuje wszystkich iz pogrzeb Bartka odbedzie sie w czwartek o godz 14.15 na Cmentarzu Milostowo w Poznaniu ( wejcie od ul. Warszawskiej)

 

Msza sw. w kosciele na osiedlu Batorego o godz. 11

 

Odnosnie orszaku pozegnalnego prosze o kontakt na PW, chcialbym ustalic szczegoly z chetnymi

Może by to przekleić do pierwszego posta, albo wytłuścić chociaż?

Tak jest trochę mało widoczne.

Jakie to zycie kruche :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pimex1 napisał:

byłem na miejscu wypadku dosłownie parę minut po... widziałem jak go reanimowali :(

straszne... :(

 

Coś strasznego. Rozmawialiśmy pumex przez telefon w tym czasie. Mówiłeś że jest korek i że kogoś reanimują. Ale kto by pomyślał, że to Bartek.

 

Nie znasz dnia ani godziny.

Szczere kondolencje dla rodziny.

 

[*]

 

:evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...